تلفن همراه

گوگل با انتشار بروز رسانی اندروید ۶.۰.۱ برای نکسوس ها، در پی رفع مشکلات نسخه ۶.۰ است

منبع: دیجیاتو
گوگل اخیرا بروز رسانی تازه ای از پلتفرم نرم افزاری اندروید مارشملو با شماره کد ۶.۰.۱ برای دستگاه های نکسوس عرضه نموده که برخی باگ های نسخه ۶.۰ را برطرف می کند.
 
یکی از همین باگ ها، نحوه کارکرد ساعت دستگاه را با مشکل مواجه کرده بود، به شکلی که دیگر کاربران قادر نبودند به ساعت موبایل خود اطمینان نمایند چرا که به طور کلی، این ساعت کمی کند تر از حالت معمول زمان را نشان می داد.
 
 
از روز گذشته نیز کاربران مختلف خبر می دهند که گوگل آپدیت اندروید ۶.۰.۱ را به شکل OTA در اختیار استفاده کنندگان از سری دستگاه های نکسوس قرار داده و بر همین اساس به شکلی ساده افراد می توانند دستگاه های خود را بروز رسانی کرده و از مشکلات عجیبی که در اندروید ۶.۰ تا کنون مشاهده شده رهایی یابند. این در حالیست که البته در انتهای هفته گذشته نیز گوگل ایمیج های کارخانه ای اندروید ۶.۰.۱ را منتشر کرده بود و معمولا چند روز پس از عرضه این نسخه از ایمیج ها که با نصب آنها همه محتویات موبایل شما پاک می شود، بروز رسانی های OTA نیز از راه می رسند.
 
مشکل مربوط به عقب ماندن ساعت با عنوان باگ شماره 189789 شناخته می شود و اختلافی که در نمایش زمان با ساعت درست وجود داشت، بین ۳۰ ثانیه الی ۳۰ دقیقه گزارش شده بود که حالا برطرف گشته است.

​​