تلفن همراه

با CES 2016: نخستین گوشی ویندوزی آلکاتل در راه است

شرکت الکاتل برای نمایشگاه CES 2016 برنامه‌ریزی‌های گسترده انجام داده است و قصد دارد در بزرگترین اتفاق فناورانه جهان که این هفته در لاس‌وگاس آمریکا برگزار می‌شود، از محصولات جدید خود رونمایی کند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این شرکت که در نمایشگاه سال گذشته گوشی‌های هوشمند Idol 3 و Idol 3 4.7 را عرضه کرد، این بار قصد دارد نخستین گوشی خود مبتنی بر سیستم عامل ویندوز 10 موبایلی را در معرض دید عموم قرار دهد که این دستگاه با نام PIXI 4 ساخته شده است.

سری محصولات OneTouch آلکاتل مبتنی بر سیستم عامل اندروید ساخته می‌شود و این نخستین باری است که شرکت مذکور ویندوز 10 موبایلی را هم به آنها اضافه می‌کند.

شرکت آلکاتل هنوز جزییات مربوط به خانواده جدید PIXI 4 را منتشر نکرد هاست. ولی پیش‌بینی می‌شود. این گوشی هوشمند در مدل‌های مختلف با نمایشگارهای 3.5 و 4 اینچی عرضه شود و مدل تبلت آن هم را اندازه 6 و 7 اینچی به دست کاربران برسد.

سخنگوی این شرکت اعلام کرد که چهارشنبه این هفته شرکت آلکاتل جزییات کامل این گوشی هوشمند را به کاربران جهانی معرفی می‌کند.

شرکت آلکاتل همچنین قصد دارد در کنار این گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم عامل ویندوز 10، نسل جدید گوشی‌های اندرویدی خود را هم عرضه کند.


​​