فناوری اطلاعات

کمپانی MSI از آل این وان گیمینگ پرچمدارش رونمایی کرد

منبع: دیجیاتو
کامپیوترهای آل این وان مخصوص بازی به یک دلیل بسیار کم یابند: آنها را نمی توان از لحاظ سخت افزاری ارتقا داد.  ضمنا مثل یک رایانه دسکتاپ قابل حمل هم نیستند. اما MSI با رونمایی از رایانه آل این وان گیمینگ جدیدش 27XT آمده تا این رویه را تغییر دهد.
 
آل این وان 27XT نه تنها از لحاظ سخت افزاری قابل ارتقاست، بلکه با داشتن یک GPU اکسترنال در پشت مانیتور، در میان آل این وان های 27 اینچی هم رده خودش رایانه منحصر به فردی محسوب می شود.
 
 
شاید طراحی این دستگاه به اندازه  آل این وان جدید و قابل ارتقای Origin چشمگیر نباشد، اما کار کردن با آن به نظر آسان تر می رسد. به غیر از آل این وانی که در موردش صحبت کردیم، MSI امروز در نمایشگاه CES از ایجاد تغییراتی در ساختار لپتاپ Stealth Pro اش نیز خبر داد.
 
Stealth Pro در طراحی جدید 8 درصد نسبت به مدل قبلی نازک تر شده و حالا قطر آن به 0.78 اینچ رسیده. MSI هنوز در مورد ویژگی های سخت افزاری این دستگاه صحبتی نکرده، اما به احتمال زیاد لپتاپ GS72 شباهت فراوانی از لحاظ سخت افزاری با نسخه قدیمی خود خواهد داشت.
 
 
در هر صورت، MSI اعلام کرده که دو مدل دارای نمایشگرهای 1080p و 4K از این لپتاپ تا پایان این ماه در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت.

​​