اینترنت و شبکه

با این روتر در همه نقاط خانه اینترنت پرسرعت داشته باشید

خانه‌های بزرگ همیشه مشکل دسترسی به اینترنت بی‌سیم را دارند و اگر شما به فکر درست کردن روتر خود نیستید، می‌بایست هرچه سریع‌تر دست به‌کار شوید. شرکت D-Link محصول جدیدی ارایه کرده است که به راحتی می‌تواند این مشکل را برطرف کند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این محصول جدید که می‌تواند به صورت استراتژیک کیفیت سیگنال‌های بی‌سیم برای دسترسی به اینترنت را به حداکثر برساند به قیمت 370 دلار فروخته می‌شود. اگر شما در اتاقی مستقر هستید که تا محل استقرار روتر فاصله زیادی دارید، این محصول بهترین گزینه محسوب می‌شود.

این روتیر خانگی به گونه‌ای ساخته شده است که شامل دو بخش مجزا می‌شود و هر یک از این دو بخش در یک نقطه از خانه مستقر می‌شوند تا کاربر در مجموع بتواند از یک خط اینترنت بی‌سیم Wi-Fi بهترین استفاده را ببرد.

شرکت D-Link توضیح داد که نصب و راه‌اندازی این سیستم بسیار آسان است و این دو دستگاه به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند تا بتوانند بهترین خدمات اینترنت بی‌سیم را در اختیار کاربران بگذارند.

شما با این روتر می‌توانید سیستم Wi-Fi سه بانده را در اختیار شما می‌گذارد که بر اساس آن یک باند 2.4 گیگاهرتزی و دو باند 5 گیگاهرتزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این روتر به صورت خودکار تشخیص می‌دهد در شرایط منزل شما کدام یک از باندها بهتر می‌توانند عمل کند و البته بر اساس دستگاه‌های مختلف متصل شده به آن از جمله گیرنده تلویزیون، گوشی هوشمند یا ... بهترین خدمات را در اختیار شما می‌گذارد.


​​