فناوری اطلاعات

با آپارات و تیوال به جشنواره تئاتر فجر بروید

منبع: عصر ایران
سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر که در 2 بهمن کار خود را آغاز کرده و تا 11 بهمن به کار خود ادامه خواهد داشت. 
 
در جشنواره تئاتر همیشه با بهترین و فاخرترین نمایشنامه و بازی ها مواجه می شویم و گروه های متفاوت تئاتری نتیجه تلاش یک ساله خود را در این دوره 10 روزه به نمایش می گذارند.
این دوره برای علاقه مندان، مردم و دانشجویان تئاتر روزهای پر هیاهیویی بوده و از این جهت بسیار حائز اهمیت است. از سوی دیگر طی مدت 10 روز تمامی آثار اجرا می شود و دغدغه های کاری، مسافت مکانی و موانعی از این دست باعث می شود که علاقه مندان به این حوزه همیشه از قافله جا بمانند و یا قسمت های بسیاری از این مراسم را از دست بدهند.
 
امسال آپارات و تیوال همراه جشنواره شده اند تا با پخش و پوشش تمامی مراسم جشنواره، از ابتدا تا انتها، دغدغه علاقه مندان از پیگیری و اطلاع رسانی دقیق جشنواره را از بین ببرند. شما کافی است اپلیکیشن آپارات را در تلفن همراه خود نصب داشته باشید تا با مراجعه به صفحه مخصوص تئاتر فجر، علاوه بر مشاهده تمامی اخبار روز، حواشی و اتفاقات جشنواره را از آپارات مشاهده کنید.
 
در این صفحه شما با دسته بندی های تیزر تئاتر ها، دیالوگ، مونولوگ و روزنامه (که اخبار روزانه جشنواره را ارایه می دهد) مواجه هستید. برای مشاهده این صفحه به لینک زیر مراجعه کنید.
 

​​