تلفن همراه

ال جی و کنایه ای طعنه آمیز به باتری های سری گلکسی اس 6

منبع: دیجیاتو
اوایل امروز، سامسونگ موبایل در توییتر خود، جهت ستودن سرعت شارژ باتری گلکسی اس 6 اج پلاس، تصویری منتشر کرد و زیر آن نوشت «از صفر تا صد، تنها در 90 دقیقه». سرعت شارژ بالای تلفن به لطف قابلیت خاصی است که در تلفن های سری گلکسی اس 6 گنجانده شده.
 
 
اما چند ساعت بعد، اکانت LG USA Mobile با شیطنتی خاص در جواب این توییت نوشت: «از صفر تا صد، بلافاصله با یک باتری جداشدنی» و در کنار آن لینک صفحه رسمی LG V10 را نیز قرار داده بود. اگرچه این تبلیغ برای سامسونگ بود اما ال جی از فرصت استفاده کرد تا با بهره گیری از میزان محبوبیت سامسونگ، قابلیت تلفن های همراه خودش را هم به رخ دیگران بکشد.
 
همانطور که می دانید، در قیاس با سری گلکسی اس 5، سامسونگ در نسل ششم پرچمداران خود، تغییرات بسیاری ایجاد کرد که یکی از آن ها، حذف باتری های قابل تعویض بود. در حقیقت، بسیاری از دارندگان تلفن های همراه، مثل کسانی که از آیفون استفاده می کنند، هیچ وقت از این قابلیت بهره نبرده اند و از نگاه اندرویدی ها، این تغییر ممکن است یک پسرفت به حساب آید.
 
تست های به عمل آمده نشان می دهد باتری سه هزار میلی آمپری گلکسی اس 6 اج پلاس از باتری V10 با همین ظرفیت، مدت زمان بیشتری کارایی دارد اما سرعت شارژ صفر تا صد تلفن همراه ال جی، تقریبا 30 دقیقه کمتر است.
 
شما کدام را ترجیح می دهید؟ موبایل هایی با باتری جدا شدنی یا اسمارت فون هایی که طراحی یکپارچه دارند و باتری شان قابل جدا شدن نیست؟

​​