فناوری اطلاعات

ایسوس ET1801 با طراحی زیبا و قیمت مناسب

کامپیوتر های بدون کیس ایسوس ET1801 برای پاسخ به نیازهای پردازشی كسب‌و‌كارها و اجرای فعالیت‌های روزمره خانگی طراحی شده‌اند. این مدل‌ها قدرت پردازشی را در یك طراحی شیك و زیبا با قیمتی مناسب ارائه می‌دهند و دارای نمایشگر باریك، مجهز به پنل FULL HD روی یك پایه فلزی و درگاه‌های متعدد كاربردی در قسمت پشت بدنه هستند.
image002.jpg
در این مدل از پردازنده‌های كم‌مصرف اینتل استفاده می‌شود تا علاوه بر مصرف بهینه انرژی، نیاز به سیستم‌خنك‌كننده نیز كاهش پیدا كند و زیبایی محصول حفظ شود. ضمن اینكه چهار گیگابیت حافظه رم DDR3 به خوبی از اجرای همزمان برنامه‌ها و پردازش‌ فایل‌ها پشتیبانی می‌كند.
 
از دیگر ویژگی‌های ایسوس ET1801 می‌توان به تنوع پورت‌های ارتباطی اشاره كرد و در این مدل از چهار درگاه USB‌ استفاده می‌شود كه دو عدد از آنها از نسل سوم انتخاب شده‌اند و در مقایسه با پورت‌های پیشین دارای 10 برابر سرعت بیشتری هستند. برای استفاده از كارت‌های حافظه می‌توانید از كارتخوان استفاده كنید و یك درگاه شبكه گیگابیتی LAN نیز ارتباط با شبكه‌های كابلی را برقرار می‌كنند. این مدل مجهز به شبكه Wi-Fi با استاندارد 802.11n است تا انتقال سریع اطلاعات در محدوده وسیع‌تر را در اختیار كاربران قرار دهد. استفاده از درگاه HDMI كمك می‌كند تا بتوانید از ET1801 به عنوان یك نمایشگر مستقل با كیفیت Full HD استفاده كنید.
 
ظاهر شیك و جذاب کامپیوتر های بدون کیس ET1801 متناسب با محیط‌های تجاری معرفی شده است. پنل 18.4 اینچی این مدل با قاب ظریف اطراف نمایشگر باعث افزایش زیبایی محصول می‌شوند و یك پایه مقاوم با نمای فلزی، این ساختار را در جای خود محكم نگاه می‌دارد. امكان تنظیم زاویه پنل برای مشاهده تصویر در راحت‌ترین شرایط در نظر گرفته شده است تا بتوانید در بهترین حالت درخشندگی رنگ‌ها و تصاویر طبیعی را مشاهده كنید. از دیگر ویژگی‌های ایسوس ET1801 می‌توان به دوربین وب‌كم برای استفاده در مكالمات تصویری و ویدیوكنفرانس‌ها اشاره كرد. دو اسپیكر استریو داخلی نیز در این مدل صدایی شفاف و رسا منتشر می‌كنند.
 
کامپیوتر های بدون کیس ایسوس ET1801 با وجود امكانات كامل یك کیس اسمبل شده و جذابیت ظاهری قابل‌توجه با قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای عرضه می‌شود و از این نظر می‌توان آن را متمایز از دیگر محصولات مشابه دانست.

​​