تلفن همراه

وان پلاس 3 در ماه ژوئن عرضه خواهد شد

منبع: دیجیاتو
آخرین باری که در مورد وان پلاس 3 شنیدیم، به آذرماه باز می گردد. چند ماهی می شود که چینی ها در سکوت به کار خود مشغول شده اند و گویا حالا با نزدیک شدن به زمان اتمام ساخت، فرصت مهیا شده تا اطلاعات بیشتری منتشر شود.
 
امروز، کارل پی، موسس کمپانی وان پلاس در مصاحبه ای با CNET، اعلام کرد که پرچمدار بعدی شرکت متبوع اش، در انتهای نیمه اول سال 2016 به بازار عرضه می شود. آخرین ماه یا به عبارتی ششمین ماه سال میلادی نیز، ژوئن خواهد بود، برابر با خرداد-تیر 1395.
 
به نظر می رسد که وان پلاس 3 قرار است طراحی کاملا جدید و متفاوتی نسبت به وان پلاس 2 و وان پلاس وان داشته باشد. کارل پی معتقد است که با پرچمدار جدیدشان قرار است کاربران را شگفت زده و اسیر خود کنند.
 
با این حال، کمپانی وان پلاس هنوز بسیار جوان و جاه طلب است. یکی از دلایل موفقیت این تلفن همراه در بازار، ارائه سخت افزاری قدرتمند، با قیمتی بسیار مناسب است (تقریبا یک-دوم دیگر پرچمدارها). کارل پی در مورد قیمت وان پلاس 3 صحبتی نکرد اما انتظار می رود تفاوت چندانی با وان پلاس 2 وجود نداشته باشد و با مبلغی در حدود 350 دلار بتوان آن را خریداری کرد.
 
او در مصاحبه خود به این مسئله نیز اشاره کرد که پروسه خرید پرچمدار بعدی بهتر خواهد شد، بنابراین احتمالا دیر خبری از دعوتنامه و دردسرهای اضافه نخواهد بود. شایعات به استفاده از اسنپدراگون 820 و نمایشگر 1080p برای این تلفن همراه اشاره دارند اما پی، مسئله ای را تایید نکرده است.

​​