تلفن همراه

مدیر بخش موبایل سامسونگ در پی افزایش فروش تلفن های هوشمند در چین است

منبع: دیجیاتو
گفته می شود که سامسونگ در سال های اخیر در فروش اسمارت فون های خود در چین با مشکلاتی مواجه شده. این کمپانی که در صدر پرفروش ترین برندهای موبایل در سرزمین اژدهای سرخ به شمار می رفت، از 5 سال پیش که شیائومی وارد این عرصه گشت، کمتر دیده شد و محصولاتش با استقبال کمتری از طرف مردم این کشور رو به رو شدند.
 
در همین رابطه، مدیر عامل غول تکنولوژی کره ای، «دی جی کو» اعلام نموده که انتظار دارد در آینده ای نزدیک دوباره اعتبار اسمارت فون های خود را در این کشور به دست آورده و بر میزان فروش و محبوبیت تلفن های هوشمند خود بیفزایند.
 
او در کنفرانس خبری که به منظور عرضه ی گلکسی اس 7 و اس 7 اج در سئول برگزار شده بود، اعلام کرد که به طور شخصی از فعالیت های شرکت متبوع خود در چین بازدید نموده و امید دارد سامسونگ بتواند در آینده نزدیک صدرنشینی اش در چین را دوباره تکرار کند.
 
در نهایت نیز باید اشاره داشت که آقای «دی جی کو» از بیان هدف فروش خود در کشور چین طفره رفت و رقم مورد نظر خود را بیان ننمود. به گزارش ZDNet، شرکت سامسونگ به دفاتر مرکزی خود در چین خاطرنشان کرده تا به دنبال یافتن راهکارهای مناسب برای افزایش فروش باشند.
 
همچنین یادآوری نمائیم که شرکت هایی همانند شیائومی، هواوی و اپل در حال حاضر بیشترین محبوبیت را در کشور چین دارند.

​​