تلفن همراه

تماشا کنید/ انتشار ویدئوی تازه منتسب به آیفون SE

منبع: دیجیاتو
حدودا یک هفته دیگر و در تاریخ دوم فروردین ماه اپل در نظر دارد یک کنفرانس مطبوعاتی را برگزار نماید و انتظار می رود که در آن از یک آیفون 4 اینچی تازه به نام آیفون SE پرده بردارد.
 
طبق معمول، تا به اینجا تعدادی عکس و ویدئو منتشر گردیده که ادعا می شود به این دستگاه تعلق دارند و در ادامه این مطلب نیز می توانید یکی از آنها را مشاهده نمایید. اما مثل همیشه بهتر است که کمی با دیده تردید نسبت به این محتوا نگریسته شود.
 
در این محتوا، آیفون چهار اینچی «ترکیبی از خون آیفون 5s و آیفون 6s» خوانده می شود و از نظر ظاهر نیز آیفون 6s را در ذهن تداعی می کند منتها با این تفاوت که ابعاد نمایشگر آن 4 اینچی است. این تصاویر همچنین با طرح های شماتیک منتشر شده از دستگاه در هفته گذشته همخوانی دارند.
 
انتظار می رود که آیفون جدید از چیپست A9 بهره بگیرد که اپل در آیفون های 6s و 6 اس پلاس نیز از آن استفاده کرده بود. در این موبایل خبری از تکنولوژی 3D Touch نیست با این همه، دستگاه همراه با فناوری Live Photos عرضه می گردد.
 
گفته می شود که اپل پشتیبانی از تکنولوژی NFC و Apple Play را هم برای آیفون اس ای در نظر گرفته و Touch ID و دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی نیز دیگر امکانات دستگاه را تشکیل می دهند.

​​