فناوری اطلاعات

تلویزیون‌های آینده برنامه پخش را از شما می‌گیرند/ محتوای مورد علاقه‌تان را در هر لحظه و هر جا انتخاب کنید

در سال‌های نه چندان دور، مصرف‌کنندگان کنترل کمی بر روی آنچه که از تلویزیون اتاق نشیمنشان پخش می‌شد داشتند. آنچه که آنها می‌دیدند ارتباطی با سطح سلیقه و علاقه آنها نداشت. اما امروزه انقلابی شگفت‌انگیز روی داده است. 
 
امروزه تماشاگران آنلاین بیشتر شده اند. آنها تنها آنچه که می‌پسندند را می‌بینند نه آنچه که صرفا پخش می‌شود. همچنین متخصصین پیش‌بینی می‌کنند تلویزیون‌های کابلی در بسیاری از کشورها منسوخ می‌شوند.
تغییر بزرگ وقتی است که تماشاگران از بند سیم آنتن رها می‌شوند و هر زمان که بخواهند هر برنامه ای را که که دوست داشته باشند تماشا خواهند کرد. تولیدکنندگان تلویزیون نیز باید با این رویه جهانی همگام شوند. 
 
دیگر دعوا بر سر کابل یا آنتن‌های بشقابی نخواهد بود و مسئله فراتر از این حرف‌ها خواهد رفت. رقبای جدید تلویزیون‌های هوشمند و دستگاه‌های گیرنده دیجیتال خواهند بود. تلویزیون‌های مدرن امروزه با سیستم عامل‌های هوشمند نظیر LG WebOS 3.0 مجهزند که امکان انتخاب از بین میلیون ها برنامه را به کاربران می‌دهد. این سیستم عامل‌ها دست تولیدکنندگان را باز می‌گذارد تا نرم‌افزارهای مورد نیاز را بر روی گستره وسیعی از تلویزیون‌ها قرار دهد. سیستم عامل‌هایی نظیر LG WebOS 3.0 گشت و گذار در منوی تلویزیون را بسیار ساده و کاربرپسند می‌کنند، نیازهای او را برآورده کرده و از همه مهمتر پلی بین او و محتواهای مورد علاقه‌اش هستند.

​​