تلفن همراه

آغاز عرضه بین المللی LG G5 در روز ۳۱ مارس

منبع: آل دیجیتال
چندی پیش کمپانی ال جی خبر از آغاز عرضه موبایل G5 در اوایل ماه آوریل در کشور امریکا داد و در کشور کانادا هم گفته شده است که این محصول از روز ۸ آوریل در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
 
     
 
از زمان معرفی تا به حال، کره ای ها در باب تاریخ دقیق آغاز عرضه بین المللی LG G5 توضیحی نداده بودند اما این بار مقامات ال جی تاریخ آغاز رسمی عرضه پرچم دار جدید خود را روز ۳۱ مارس، ۱۲ فروردین اعلام نموده اند. همچنین گفتنیست که مقامات ال جی قیمت های مربوط به برخی محصولات جانبی سری Friends که به عنوان مدول هایی برای G5 عرضه خواهند شد را در وطن خود کره جنوبی اعلام نموده اند.
 
Cam Plus که به عنوان گریپ دوربین به همراه دکمه های شاتر و زوم بر روی G5 نصب می شود با قیمتی در حدود ۸۵ دلار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و Hi-Fi DAC ساخت Bang & Olufsen نیز قیمتی معادل ۱۶۲ دلار خواهد داشت. البته باید در نظر داشت که قیمت این محصولات در دیگر مناطق جهان ممکن است متفاوت باشد. گفته شده است که LG G5 در کشور امریکا با قیمت ۷۹۹٫۹۹ دلار که برابر با قیمت S7 Edge است وارد بازار خواهد شد و باید دید که این محصول می تواند با اختلاف قیمت حدود ۱۰۰ دلاری با Galaxy S7 با این دیوایس به رقابت بپردازد یا خیر.

​​