تلفن همراه

آیفون در ۲۰۱۷ با بدنه شیشه ای و صفحه AMOLED

منبع: آل دیجیتال
در ماه های اخیر شایعات متعددی در باب روی آوردن کمپانی اپل به صفحات نمایش AMOLED برای آیفون ها در سال ۲۰۱۷ و یا ۲۰۱۸ مطرح شده است و حال آقای Ming-Chi Kuo که از جمله مشهورترین و معتبر ترین کارشناسان بازار محصولات اپل به شمار می رود نیز خبر از فعالیت این کمپانی بر روی صفحات نمایش AMOLED برای استفاده در آیفون های تولید سال ۲۰۱۷ می دهد.
 
در باب پوشش بدنه آیفون های آینده نیز در گزارش فوق به استفاده دوباره از شیشه اشاره شده است، هر چند بدنه های پلاستیکی و سرامیکی هم در مراکز تحقیقات اپل مورد آزمایش قرار می گیرند. اگر به یاد داشته باشید در آیفون های ۴ و ۴S اپل از پوشش های شیشه ای استفاده نمود و در آیفون ۵ پوشش فلزی جایگزین شد. به گفته آقای Kuo به نظر می آید که پوشش شیشه ای در پشت و جلوی دیوایس به همراه قاب فلزی در کناره ها باز هم به محصولات اپل باز خواهد گشت. او همچنین از احتمال معرفی آیفونی ۵٫۸ اینچی در سال ۲۰۱۷ با صفحه نمایش AMOLED سخن گفته است، اتفاقی که با توجه به روی آوردن دوباره اپل به آیفون ۴ اینچی قدری عجیب به نظر می رسد.
 
پشتیبانی از شارژ بی سیم و بهره گیری از اسکنر iris هم از دیگر امکانات خاصی هستند که به آیفون ۲۰۱۷ نسبت داده شده اند. با توجه به زمان طولانی ۱۸ ماهه باقیمانده تا معرفی محصولاتی که در خبر فوق به آنها اشاره شده است هنوز نمی توان با اطمینان در این رابطه نظری داد.

​​