تلفن همراه

سری جدید Galaxy C سامسونگ در راه بازار

منبع: آل دیجیتال
به نظر می آید که کمپانی سامسونگ با توجه به تنوع بسیار بالای محصولات خود قصد استفاده از تمامی حروف زبان انگلیسی را دارد! این بار هم نوبت به حرف C رسیده است و به نظر می آید که SM-C5000 کد اولین دیوایس از این سری جدید باشد.
در صورتی که روال گذشته حفظ شود انتظار می رود که در آینده نزدیک شاهد رونمایی از سری Galaxy C باشیم. اخیراً SM-C5000 در لیست Zauba مشاهده شده و این محصول جهت انجام تست های پیش از عرضه وارد خاک کشور هندوستان شده است. با توجه به توضیحات ناچیز مندرج در این لیست مشخص می شود که دیوایس مزبور با صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی عرضه خواهد شد.
برخی شایعات به وجود مدل C7000 نیز اشاره داشته اند اما هنوز سندی در این رابطه ارائه نشده است. پیش از این سری های S، A، J، E و Z این کمپانی دارای نام های تک حرفی بوده اند و در حال حاضر مشخص نیست که سری جدید C دارای چگونه محصولاتی و با هدف کدام رده از بازار خواهد بود. با توجه به قیمت ۲۰۵ دلاری ذکر شده برای این محصول در وبسایت Zauba که الزاماً قیمت نهایی نیست و صرفاً حدود آن را مشخص می کند به نظر می آید که محصولات سری جدید کره ای ها به سری J نزدیک خواهند بود.
گفته شده است که سامسونگ در صدد معرفی محصولی جدید در کشور هندوستان در روز ۳۱ مارس، چهارشنبه این هفته است و ممکن است که این محصول در واقع اولین دیوایس از سری C باشد.

​​