تلفن همراه

گوشی‌های هوشمند هواوی آنر 8 و آنر 5c احتمالا ماه آینده معرفی خواهند شد

منبع: زومیت
بنا به گزارشات جدید، دو گوشی هوشمند هواوی آنر 8 و آنر 5C احتمالا ماه آینده به صورت رسمی توسط این کمپانی چینی معرفی شوند. آنر 8 در واقع نسل جدید آنر 7 خواهد بود و آنر 5C نیز یک تلفن هوشمند پایین رده و اقتصادی است.
 
در حال حاضر شرکت هواویبه یکی از جذاب‌ترین شرکت‌های دنیا مبدل شده است. این شرکت چینی در واقع یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تلفن‌های هوشمند در دنیا بوده و طوری مدیریت شده که سال گذشته میلادی به عنوان بزرگترین تولیدکننده‌ی موبایل‌ هوشمند در جهان لقب گرفت. هواوی قصد دارد تا گوشی هوشمند P9 را در روز ۶ آوریل یعنی ۱۸ فروردین، و در شهر لندن معرفی کند و به نظر می‌رسد همانند دستگاه‌های جدید سری آنر، و بر اساس جدیدترین گزارشات، احتمالا زودتر از موعد معین از راه برسد.
 
اخیرا تعدادی گوشی هوشمند با برند هواوی، تاییدیه سازمان ارتباطات رادیویی چین را دریافت کرده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به موبایل‌هایی که با شناسه‌ ساخت KNT-AL20، KNT-AL10، VIE-AL10 و VIE-AL20 مشخص شده‌اند، اشاره کرد. بر اساس همین شناسه‌ها می‌توان انتظار داشت که احتمالا این محصولات از سری آنر این کمپانی هستند و هر چند سخت است بخواهیم در این رابطه نظری قطعی بدهیم، اما گفته شده که دو مدل اول، در واقع مدل‌های مختلف گوشی هوشمند آنر 8 خواهند بود. البته همانطور که گفتیم این فقط یک حدس است. همچنین ممکن است دو مدل آخر هم نشان‌دهنده‌ی نسخه‌های مختلف از گوشی هوشمند هو‌آوی آنر 5C باشد. برای کسانی که برند Honor (آنر) را نمی‌شناسند باید بگوییم که این نشان تجاری در واقع یکی از زیر شاخه‌های برند هواوی است و محصولات این برند در شرکت مورد اشاره، دارای بیشترین فروش از نظر تعداد هستند.
 
گوشی هوشمند Honor 7 که در ژوئن سال گذشته معرفی شد، توانست به فروش فوق العاده‌آی دست یابد و دلیلی برای حضور هواوی در جایگاه کنونی‌اش شد. بنابراین انتظارات مشخصا برای نسل جدید این محصول یعنی آنر 8 بیشتر خواهد بود. در سمت دیگر اما، گوشی هوشمند آنر 5C را داریم که به صورت مستفیم قرار است به عنوان نسل جدید آنر 4C عمل کند. این محصول یکی از بهترین موبایل‌های هوشمندی است که با قیمتی اقتصادی می‌توانید بین گوشی‌های پایین‌رده انتخاب کنید. اما فقط این مدل‌ها نیستند که برای چین در نظر گرفته شده‌اند. محصولات دیگری با شناسه‌ی ساخت TIT-AL, TIT-CL00 و TIT-TL00 نیز از جمله موبایل‌های هوشمند دیگر هواوی هستند که هنوز نام مدل قطعی آن‌ها مشخص نیست. به گفته‌‌ی منبع این خبر احتمال دارد این سه مدل به ترتیب Enjoy 5، Huawei Y6 و Honor Play 6 باشند.
 
هنوز واقعا چیزی در مورد مشخصات سخت‌افزاری محصولات مورد اشاره در این مطلب در دسترس نیست؛ اما بر اساس اطلاعاتی که پیش‌تر از چین منتشر شده بود، برخی از این دستگاه‌ها ماه آینده معرفی خواهند شد. به عبارت دیگر می‌توان انتظار داشت که آنر 8 یک محصول بسیار خوب و قدرتمند باشد و از جنس فلز ساخته شود. البته قطعا به زودی جزئیات بیشتری از مشخصات این گوشی‌ها منتشر خواهد شد که ما هم در زومیت بلافاصله شما را در جریان آن‌ها قرار خواهیم داد.

​​