تلفن همراه

آیفون ۷ با دوربین دوتایی و ضخامت کمتر از ۷ میلیمتر

منبع: مهر
آیفون ۷ گرچه هنوز رسما رونمایی نشده اما شواهد حکایت از باریکتر بودن آن و عملکرد ارتقا یافته دوربین در این محصول جدید حکایت دارد.
مدتهاست شایعات مختلفی درباره آیفون ۷ و ویژگیهای خاص آن در دنیای مجازی منتشر شده است. اگرچه نمی توان به این گمانه زنی ها اطمینان زیادی کرد اما برخی شواهد تأیید شده حکایت از آن دارند که محصول جدید اپل نه تنها به واسطه باریکتر بودن نسبت به آیفونهای قبلی از ظرافت بیشتری برخوردار است بلکه در قسمت دوربین هم عملکرد قابل توجهی دارد.
 
قرار نیست اپل تا سپتامبر سال جاری میلادی از آیفون ۷ رونمایی کند اما منابع مختلف خبری ادعا کرده اند که این محصول جدید حتی نسبت به iPhone ۶s نیز باریکتر است.
 
به روزترین محصول فعلی اپل یعنی iPhone ۶s تنها ۷.۱ میلیمتر ضخامت دارد و با توجه به اینکه آیفون ۷ باریکتر خواهد بود باید منتظر محصول خلاقانه ای باشیم که بین ۶ تا ۷ میلیمتر ضخامت دارد.
 
همچنین برخی خبر از بزرگتر بودن باتری آیفون ۷ می دهند، هر چند در این صورت باید منتظر آیفون ضخیم تری هم باشیم! اما به نظر می رسد اپل راهی برای تولید محصولی باریکتر به رغم برخورداری از باتری بزرگتر پیدا کرده است.
 
در قسمت دوربین نیز بسیاری از به روزرسانی های چشمگیر ساختاری خبر می دهند تا آنجا که گفته می شود آیفون ۷ از ساختار دوربین دوتایی بهره می برد.

​​