تلفن همراه

عرضه گوشی مدیریتی جدید با قیمت 20 هزار دلار

استارات‌آپ بریتانیایی Sirin Labs در حال تاسیس یک فروشگاه لوکس در شهر لندن است و تلاش می‌کند نخستین گوشی هوشمند خود را در قالب یکی از ایمن‌ترین دستگاه‌های موجود در جهان، در این مرکز عرضه کند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این فروشگاه ماه آینده افتتاح می‌شود و حداقل قیمتی که برای گوشی هوشمند مذکور در نظر گرفته شده 20 هزار دلار است. در توضیحات این گوشی هوشمند آمده است: «بسیاری از گوشی‌های هوشمند پیشرفته بالاترین سطح تنظیمات امنیتی را در اختیار گرفته‌اند، سریع‌تر از هم‌رده‌های خود اطلاعات را پردازش می‌کنند و از بهترین مواد در سراسر جهان ساخته شده‌اند. محصول جدید ما همه این قابلیت‌ها را در کنار امکانات دیگر شامل می‌شود».

اگرچه این گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید فعالیت می‌کند، ولی شرکت سازنده اعلام کرده است که کاربران فناوری ایمنی بسیار پیشرفته برای مقابله با حملات سایبری را در اختیار دارند تا از حریم شخصی آنها مراقبت شود.

این استارت‌آپ بریتانیایی اعلام کرد صاحبان این گوشی هوشمند به اپلیکیشن‌های کاربردی ویژه‌ای دسترسی دارند که کاربران معمولی نمی‌توانند از آنها استفاده کنند.

«تال کوهِن» مدیرعامل این شرکت گفت: «بر خلاف شرکت‌های بزرگ فناوری که می‌کوشند از طریق قیمت تمام شده محصولات با یکدیگر رقابت کنند، مرکز Sirin Labs مشتریان خود را چند سال در انتظار نمی‌گذارد تا پیشرفته‌ترین امکانات را در اختیار آنها دهد و البته فناوری‌های جدید را با قیمت بالاتر عرضه می‌کند. ما می‌توانیم فناوری آینده را همین امروز به دست شما برسانیم. هزینه در این زمینه تاثیری نمی‌گذارد و به هر قیمتی که شده است فناوری‌های پیشرفته آتی را هم‌اکنون عرضه می‌کنیم».


​​