تلفن همراه

دو ساعته یک میلیون گوشی چینی LeEco فروخته شد

شرکت چینی LeEco هفته گذشته سری جدید گوشی‌های هوشمند خود را با نام Le 2، Le 2 Pro و Le Max 2 معرفی کرد. بر اساس گزارش جدید منتشر شده از سوی منابع خبری این کشور، این شرکت توانست در کمتر از دو ساعت یک میلیون دستگاه از سه گوشی هوشمند مذکور را به فروش برساند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، جالب است بدانید این سه گوشی هوشمند فقط در کشور چین به صورت محدود عرضه شدند و با این وجود تنها دو ساعت به طول انجامید تا یک میلیون دستگاه از آنها فروخته شود.

البته شرکت LeEco در گزارش جدید خود به طور واضح اعلام نکرد از هر یک از مدل‌های یاد شده چه تعداد گوشی فروخته شده است و فقط توضیح داد که در این فاصله زمانی کوتاه یک میلیون دستگاه از آنها به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که در بین این سه محصول Le 2 ارزان‌ترین قیمت را دارد و Le Max 2 پرچمدار گوشی‌های LeEco محسوب می‌شود.

اگر این خبر درست باشد، رکورد جدید برای فروش گوشی‌های هوشمند در کوتاه‌ترین زمان به ثبت رسیده است. این شرکت مدت بسیار کوتاهی است که وارد بازار گوشی‌های هوشمند شده و به همین خاطر موفقیت آن بسیار قابل ملاحظه است. تمام گوشی‌های ساخته شده در شرکت چینی LeEco بدنه فلزی دارند و ضمن برخورداری از امکانات قابل ملاحظه، با قیمت ارزان فروخته می‌شوند. این سه محصول نخستین گوشی‌های موجود در بازار محسوب می‌شوند که فاقد جک استاندارد 3.5 میلیمتری برای هدفون هستند.


​​