رگولاتوری

مراسم معارفه هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران برگزار شد

منبع: شرکت مخابرات ایران
مراسم معارفه هیئت مدیره جدید شرکت مخابرات ایران با حضور اعضای جدید و قدیم، سرپرست، معاونان ومدیران کل ستادی این شرکت برگزار شد. در این مراسم، سیدهاشمی بعداز معرفی هیئت مدیره جدید، برای آنان، آرزوی توفیق کردوگفت: « خوشحالم که امانت را دست صاحبش سپردم.»
 
سیدهاشمی دراین جلسه، همچنین سراییان را به عنوان یک مرد علمی ،فنی و آگاه به مسایل مخابرات دانست و گفت: « ایشان قطعا در سمت مدیرعاملی شرکت مخابرات ایران ، سیاست یکپارچه­سازی را به عنوان یک اصل مورد قبول ، اجرا خواهد کرد. چراکه همواره به موضوع FMC به عنوان یک ضرورت توجه ویژه داشته است.»
 
وی گفت:« سال 1394، سال سختی ازنظر مالی وتعرفه­ای برای مخابرات ، بود. به ویژه اینکه با بازنشسته شدن3000 نفر، هزینه زیادی بر این شرکت اضافه شد. لذا امیدوارم که در سال جاری با همت مدیریت جدید این مشکلات برطرف شود.»
 
در این جلسه، برات قنبری، رییس هیئت مدیره جدید شرکت مخابرات ایران نیز، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران قدیمی، اظهار داشت: «چهل سال است که مباحث مخابرات را پیگیری می­کنم و در تدوین برنامه های 5ساله در طول سال های مختلف نقش داشته ام. »
 
قنبری افزود:« معتقدم مخابرات ایران سرمایه عظیمی ست و ما همه برای کمک به توسعه آن مسوولیم . از این رو قبول کردم که مجددا به مخابرات برگردم .»
 
وی به جداشدن مباحث حاکمیتی ، مدیریتی و مالکیتی در دوره جدید مدیریت مخابرات اشاره کرد و گفت : « براین اساس، تفاهم سهامداران در این زمینه حاصل شده و ما به عنوان بازوی اجرایی ، مسوولیم که این موضوع را دنبال کنیم.»
 
قنبری اظهار داشت:« شرکت مخابرات ایران در حال حاضر نیازمند ساختار متوازن است؛ بنابراین باید پویا و به دنبال توسعه و اجرای برنامه های توسعه­ای  بود.»
 
وی با اشاره به 7هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری شرکت مخابرات ایران در بخش شبکه اظهارداشت:«برنامه توسعه شبکه مخابرات در کشور قطعی شده است.»
 
دراین جلسه، بقایی، عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران نیز، به دشواری ها و برنامه های پرچالش مخابرات در سال­های آینده اشاره کرد وگفت:« همگی باید با همت و تلاش بسیار تمامی این برنامه ها را اجرا کنیم.»
 
وی افزود:« تمام مسایل مخابرات، فنی نیست بلکه بخش عمده آن ها، فرهنگی ست و باید حرفه ای اداره شود.»
 
مدرس خیابانی،عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران در ادامه این جلسه ، به حجم بالای کار در شرکت مخابرات ایران تاکید کرد و گفت:« این شرکت باید بدون حاشیه و با هماهنگی کامل اداره شود.»
 
وصلی، عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران نیز، گفت:« شرکت مخابرات ایران ، شرکت عظیمی ست که نیاز به کار وتلاش جمعی دارد و ما با تجربه 38 ساله برای کمک به آن آماده ایم.»
 
پور رنجبر، عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران، به انتظار مردم از هیئت مدیره جدید این شرکت اشاره کرد وگفت:«مخابرات مجموعه بزرگی ست که با شهرت واعتبار وبرندی که دارد همه از آن توقع دارند. بنابراین فرصت سازی در مخابرات ضروری ست و باید بتوانیم به تمامی این انتظارها پاسخ دهیم.»

​​