فناوری اطلاعات

ایسوس روتر های سازگار با شبکه 4G و LTE خود را معرفی کرد

شرکت ایسوس روترهایی با پشتیبانی از شبکه 4G و LTE با نام های 4G-N12 و  4G-AC55Uمعرفی کرد. این روتر در حقیقت راهکاری مناسب برای استفاده از اینترنت موبایل است. در صورتی که سرعت اینترنت کابلی با محدودیت مواجه است یا این امکان برای شما وجود ندارد، این مودم می تواند با استفاده از شبکه موبایل، استفاده از اینترنت پر سرعت را حاصل کند.
 
روتر4G-AC55U دارای شبکه دو بانده و با استاندارد 802.1.ac (AC1200) و روتر 4G-N12 با استفاده از استاندارد 802.11n (N300)، می توانند اینترنت را در محیط مورد نیاز به صورت بی سیم به اشتراک گذارند. همچنین در مدل 4G-AC55U امکان تغییر آنتن وایرلس برای تقویت آنتن دهی وجود دارد.
 
برای دستیابی به اینترنت موبایل، کاربر فقط باید سیم کارت سازگار با 4G یا LTE خود را درون خشاب مخصوص این روتر قرار داده و روتر را روشن کند؛ روتر به صورت خودکار ارتباط با اینترنت را برقرار می کند. هر دو مدل به سادگی آماده به کار می شوند و با استفاده از رابط کاربرپسند و آسان  ASUSWRTمی توانید قدرت سیگنال سیم کارت ها یا فرامین دیگر را به آسانی مدیریت کنید.
 
4G-AC55U و 4G-N12 ارتباط پرسرعت و پیشرفته
4G-AC55U ایسوس با پشتیبانی از شبکه 4G LTE می تواند حداکثر تا 150 مگابیت بر ثانیه برای دانلود و 50 مگابیت بر ثانیه برای آپلود (5 برابر سریعتر از HSPA+ ) سرعت اینترنت را در اختیار کاربر قرار دهد. همچنین با شبکه بیسیم دو بانده 802.11ac سرعت شبکه را هم می تواند تا 1167 مگابیت در باندهای 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز فراهم کند. آنتن های خارجی آن نیز به گونه ای طراحی شده است که بهترین پوشش را در شبکه داشته باشد.
 
4G-AC55U نیز می تواند با یک پورت شبکه گیگابیتی مجزا، اینترنت کابلی را نیز به صورت بیسیم انتشار داده یا به طور همزمان هر دو بستر اینترنت موبایل و کابلی را ترکیب کرده و اینترنتی پایدار و پرسرعت به کاربر دهد. علاوه بر آن یک پورت USB 2.0 نیز برای اشتراک فایل و پرینتر در این روتر تعبیه شده است.

​​