فناوری اطلاعات

مدیر فناوری مرکز خدمات سازمانی HP برکنار شد

منبع: همکاران سیستم
از زمانی که شرکت Hewlett Packard مرکز ارایه خدمات سازمانی خود را با نام HP Enterprise مجزا کرد حدود یک سال می‌گذرد و «مِگ ویتمن» مدیرعامل شرکت HPE در آخرین بیانیه خود اعلام کرد چندین تغییر بزرگ سازمانی را اعمال می‌کند که از جمله آنها می‌توان به برکناری مدیر فناوری این شرکت اشاره کرد.
 
«مارتین فینک» مدیر فناوری مرکز ارایه خدمات سازمانی HPE که به صورت همزمان مدیریت مرکز Hewlett Packard Labs را نیز برعهده داشت و بیش از ۳۰ سال با شرکت HP همکاری کرد، بازنشسته می‌شود. 
 
با برکناری او، شرکت HPE تصمیم گرفته است مرکز Hewlett Packard Labs را به گروه Enterprise Group تحت مدیریت «آنتونیو نِری» انتقال دهد تا به گفته ویتمن، از این طریق سرعت فعالیت‌های بخش مذکور برای تجاری‌سازی تحقیق و توسعه (R&D) افزایش یابد.
 
این اقدام به بخش تحقیق و توسعه در سیستم The Machine شرکت HPE کمک می‌کند تا زیرساخت‌های رایانشی خود را مورد بازسازی اساسی قرار دهد و این شرکت بتواند یک دستور کار جدید برای فعالیت‌های تجاری خود در اختیار بگیرد.
 
به گفته ویتمن، شرکت HPE همچنان در تلاش است پیش‌نمایش سیستم The Machine را پایان سال جاری میلادی در اختیار کسب و کارها بگذارد.

​​