فناوری اطلاعات

تماشا کنید/ تجمع بازیکنان پوکمون گو در نیویورک، سریال «مردگان متحرک» را به دنیای واقعی آورد

منبع: دیجیاتو
بازی های موبایل همواره طرفداران خاص خود را داشته اند اما شاید بیراهه نباشد اگر بگوییم که هیچ بازی موبایلی در تاریخ اسمارت فون ها، به اندازه Pokemon Go موفق نبوده و تا این حد خبرساز نشده است.
 
پوکمون گو تا به امروز حواشی زیادی به همراه داشته و حتی سبب شده تا جان برخی از کاربران به خطر بیفتد؛ از نوجوانی که با اتومبیل تصادف کرد تا بازیکنان بدشانسی که در غاری حدود 30 متر پایین تر از سطح زمین در لندن گیر افتادند، همه و همه اخباری بودند که از اعتیاد گیمرها به Pokemon Go و خطرهای ناشی از این مسئله حکایت داشتند.
 
اما شاید عجیب ترین حاشیه ای که پوکمون گو تا امروز به راه انداخته، تجمع عظیم دوست داران این بازی در پارک مرکزی شهر نیویورک باشد که در نوع خود واقعاً حیرت انگیز می نماید. در ویدیوی منتشر شده از این گردهمایی عظیم می توان مشاهده کرد که خیل عظیم گیمرها به سمت پارک مرکزی روانه می شود و حتی برخی از آنها، اتومبیل های خود را برای شکار پوکمونی به نام Vaporeon رها می کنند.
 
ویدیویی که در پایین قرار گرفته شاید شما را به یاد فصل نخست سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) یا برخی از اپیزودهای «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) که شخصیت های وایت واکر را در خود جای می دهد بیندازد، اما حقیقت ماجرا این است که ویدیوی 41 ثانیه ای مورد اشاره، تنها از موج هیجان به راه افتاده برای پوکمون گو و میزان وابستگی کاربران به بازی حکایت دارد.

​​