فناوری اطلاعات

اکتیویژن عرضه Destiny 2 در سال 2017 را تایید کرد

منبع: دیجیاتو
شاید هیچ گاه علاقه مندان به فرنچایز هیلو تصور نمی کردند روزی استودیو بانجی میراث خود را رها کرده و مسیر جدیدی را آغاز کند. ولی این اتفاق افتاد و حدود دو سال است که از انتشار عنوان محبوب دستینی می گذرد. با وجود این که جدیدترین ساخته بانجی ابتدای انتشار خود با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کرد ولی استودیو سازنده توانست به واسطه پشتیبانی استثنایی خود دستینی را به جایگاه واقعی اش برساند.
 
بسیاری از بازیکن ها منتظر قسمت دوم این عنوان هستند. چون جدا از حضور نام بانجی و المان های سرگرم کننده فرنچایز جدیدش، می دانند آن ها اشتباهات گذشته را تکرار نمی کنند. اکنون بر اساس اطلاعات به دست آمده، دستینی 2 سال آینده منتشر خواهد شد. این خبر را اکتیویژن در گزارش مالی جدید خود داد و گفت تیم بزرگی از بانجی مشغول فعالیت روی قسمت دوم فرنچایز مورد بحث هستند.
 
نکته جالب اینجاست که استودیو سازنده همچنان به پشتیبانی خود از دستینی ادامه داده و شاهد آپدیت های بیشتری خواهیم بود. بسته الحاقی Rise of Iron یکی از همین بروز رسانی ها است که بیست و سوم سپتامبر [30 شهریور] منتشر می شود. خود اکتیویژن هم گفته دستینی مشکلی با انتشار محتوای بیشتر ندارد. ولی مسئله اینجاست افزایش تقاضا برای بسته های الحاقی بیشتر موجب شده تا ادامه راه موفقیت کمی سخت تر شود.
 
بد نیست بدانید Rise Of Iron در انحصار کنسول های نسل هشتم خواهد بود. این اتفاق در صورتی افتاده که می دانیم خود عنوان اصلی و تمامی بسته های الحاقی های قبلی بازی برای پلتفرم های نسل هفتم هم انتشار یافته اند. بر اساس گفته بانجی، حدود 90 درصد بازیکن های دستینی از دارندگان پلی استیشن 4 و اکس باکس وان هستند. بنابراین آن ها خواسته اند تا محدودیت های سخت افزاری کنسول های قدیمی را کنار گذاشته و با آغوش باز تر به استقبال محتوای جدیدتر بروند.

​​