تلفن همراه

تصاویر رندر جدیدی از گوشی وی 20 ال جی فاش شد

منبع: زومیت
غالبا سازندگان لوازم جانبی قبل از معرفی گوشی، رندرهای سه بعدی آن را با ابعاد و سایز محصول دریافت می‌کنند تا به هنگام عرضه آن محصول، لوازم مورد نظر نیز در اختیار علاقمندان قرار بگیرند. حال به نظر می‌رسد یکی از این سازندگان با انتشار تصاویری از قاب‌های خود، عکس‌های رندر شده‌ی پرچمدار آینده‌ی ال‌جی را نیز فاش کرده است.
 
 
یکی از سازندگان لوازم جانبی اقدام به انتشار تصاویری از کیس محافظ گوشی برای وی ۲۰ ال‌جی کرده است که پرچمدار جدید ال‌جی را نیز از زوایای مختلف به نمایش می‌گذارد. در این تصاویر می‌توان اسپیکر، نمایشگر دوم و دکمه‌ای در کنار گوشی را دید که ممکن است دکمه‌ی شاتر بوده یا دکمه‌ای برای دسترسی به بخش ماژولار آن باشد.
 
 
البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که الگوی پشت گوشی مربوط به کیس بوده و خود گوشی به احتمال زیاد این الگوها را نخواهد داشت. در حال حاضر نمی‌توان با اطمینان سخن گفت چرا که مشخص نیست ماژول‌های احتمالی که به همراه وی ۲۰ عرضه می‌شوند چگونه به آن متصل خواهند شد.
 
 
باید منتظر ماند و صحت این تصاویر را در روز ۱۶ شهریور ماه و به همراه معرفی رسمی گوشی سنجید اما به نظر می‌رسد وی ۲۰ گوشی جذاب با ویژگی‌های متنوعی همچون چیپ صوتی مجزا و اولین گوشی مجهز به اندروید 7 نوقا خواهد بود.
 
 

​​