فناوری اطلاعات

با IFA 2016/ رونمایی از بلندگوی هوشمند در آیفا 2016

منبع: ایرنا
بلندگوی BeoSoundبا قابلیت کنترل با استفاده از گوشی هوشمند و ردیاب تناسب اندام شرکت Fitbit در نمایشگاه آیفا 2016 معرفی شدند.
 
 
نمایشگاه آیفا یکی از معتبرترین نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی است که در آن بهترین گوشی های هوشمند، انواع تبلت، کامپیوترهای شخصی، تلویزیون ها و تجهیزات پوشیدنی معرفی و رونمایی می شوند. 
 
**رونمایی از بلندگوی هوشمند 
شرکت Bang and Olufsen از یک بلندگوی جدید موسوم به BeoSound رونمایی کرد که قابلیت کنترل با استفاده از گوشی هوشمند را دارد. این بلندگوی بی سیم و قابل حمل قابلیت پخش صدای 360 درجه را دارد. این بلندگوی هوشمند در دو مدل ساخته شده است که مدل BeoSound 1 با فناوری های Google Cast، AirPlay و DLNA سازگاری دارد و مدل BeoSound 2 با حذف برخی از امکانات جانبی، از سه تقویت کننده قدرتمند اضافی نیز بهره می برد.
 
**رونمایی از محصولات شرکت Fitbit
در نمایشگاه IFA 2016 شرکت Fitbit حضور فعالی داشته و محصولات متنوعی را رونمایی کرده است. این شرکت کمی قبل از برگزاری نمایشگاه، رسما تولید دو ردیاب تناسب اندام Fitbit Flex 2 و Fitbit Charge 2 را اعلام کرد.
 
هر دو محصول ویژگی های جالبی دارند. برای مثال می توان در هنگام شنا نیز از Flex 2 استفاده کرد اما این محصول فاقد قابلیت اندازه گیری ضربان قلب است، همچنین با وجود این که Charge 2 در مقایسه با نسخه های قبلی نازک تر است، اندازه نمایشگر آن افزایش یافته است اما در عمل قابلیت های آن تغییر چشمگیری نداشته اند.

​​