فناوری اطلاعات

درآمدهای اینترنتی شرکت زیرساخت از صوت سبقت گرفت

منبع: تسنیم
وزیر ارتباطات با تاکید بردیدگاه دولت در زمینه اهمیت کیفیت در ارائه خدمات گفت: در ۳ سال گذشته همزمان با کاهش هزینه‌ها در بخش ICT، بهای زیادی برای کیفیت قایل شدیم چرا که معتقدیم یکی از حقوق مردم در قبال تعرفه پرداختی دریافت خدمت با کیفیت بسیار خوب است.
 
محمود واعظی در مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت، انتخاب این شرکت به عنوان یکی از سه شرکت برتر در جشنواره شهید رجایی را یکی از نشانه‌های عملکرد مطلوب آن برشمرد و اظهار کرد: در سه سال گذشته تلاش شد با باز طراحی شبکه، شبکه‌ای که بر مبنای صوت طراحی شده بود را به انتقال دیتا تبدیل کنیم.
 
وی با بیان اینکه این شرکت در گذشته از نظر ارائه سرویس به متقاضیان دچار مشکل بود، گفت: در حال حاضر این شرکت توانایی ارائه هر میزان پهنای باند داخل و بین‌الملل به متقاضیان را داراست که این اتفاق حاصل اجرای مناسب پروژه‌ها و مدیریت صحیح در این شرکت است.
 
او خاطر نشان کرد: در حال حاضر با سامانه راه‌اندازی شده، مصرف کنندگان می‌توانند به صورت مستقیم ناظر عملکرد ما باشند.
 
وزیر ارتباطات همچنین با اشاره به اهمیت ترانزیت گفت: مقدمات این موضوع فراهم شده و امیدواریم اجرا شود.
 
در ادامه این جلسه، محمد جواد آذری جهرمی نیز با ارائه گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته در این شرکت گفت: بر خلاف گذشته که بخش اعظم درآمد ما از طریق صوت بود، در حال حاضر از طریق دیتا شده است.
 
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت خاطر نشان کرد: با توجه به افزایش حجم بازار این شرکت باید نسبت به توسعه زیرساخت‌ها اقدام نماید و در این راستا تهیه مستر پلان جدید در دست بررسی قرار دارد.
 
در این جلسه که اعضای مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت حضور داشتند، گزارش های مالی سال 1394 این شرکت در حضور اعضا بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

​​