لبه تکنولوژی

تسلا رویدادی را برای ۲۶ مهر برنامه‌ریزی کرده است

منبع: زومیت
کمپانی تسلا رویدادی را برای روز ۲۶ مهر برنامه‌ریزی کرده است که در آن به معرفی محصولات جدیدی خواهد پرداخت.
 
اکتبر امسال به ماه پرمشغله‌ای برای کمپانی تسلا بدل شده است. این شرکت قرار است تا با برگزاری رویدادی در روز ۲۸ اکتبر (۷ آبان) در ارتباط با SolarCity، به بحث در مورد سقف‌های خورشیدی خود بپردازد، اما به نظر می‌رسد که به گفته‌ی ایلان ماسک، این شرکت رویداد دیگری را نیز در روز ۱۷ اکتبر (۲۶ مهر) با هدف "معرفی محصول"، برگزار خواهد کرد.
 
 
در حال حاضر مشخص نیست که تسلا قصد معرفی چه محصولی را در این رویداد دارد، اما ماسک آن را محصولی معرفی می‌کند که "برای بسیاری غیر منتظره" خواهد بود. در هر صورت بسیار دور از ذهن است که محصول مورد نظر به طور ویژه‌ای بر روی مبحث انرژی تمرکز داشته باشد، چرا که احتمالا تسلا چنین محصولی را در رویداد ۲۸ اکتبر رونمایی کند.
 
 
یکی از موارد محتمل آن است که تسلا طراحی تکمیل شده‌ی Model 3 را رونمایی کرده و بحث در مورد قابلیت‌ها و ویژگی‌های آن بپردازد، قابلیت‌هایی مانند سیستم رانندگی خودکار به کار رفته در خودروی الکتریکی جدید این شرکت، ارتقای سخت‌افزاری مانند باتری‌هایی با ظرفیت بیشتر. از آنجایی که تسلا معمولا به اعمال تغییرات جزئی در محصولات خود می‌پردازد، بنابراین ممکن است که در این رویداد شاهد رونمایی از محصولی انقلابی نباشیم.

​​