تلفن همراه

گلکسی اس 8 سامسونگ از دستیار صوتی Viv AI بهره مند خواهد بود

منبع: دیجیاتو
بنابر شایعاتی که از سوی منابع چینی منتشر شده، موبایل هوشمند بعدی خانواده گلکسی اس سامسونگ در دو مدل مختلف به دست مشتریان خواهد رسید. مدل نخست، به نمایشگر سوپر امولد و خمیده 5.1 اینچی با رزولوشن 2K (یا QHD) مجهز خواهد بود و مدل دیگری، نمایشگری 5.5 اینچی با رزولوشن 4K (یا UHD) به همراه دوربینی دوگانه را در خود جای می دهد.
 
علاوه بر این، در شبکه اجتماعی چینی Weibo گفته می شود موبایل گلکسی اس 8 سامسونگ از چیپست اسنپدراگون 830 بهره مند خواهند بود که با همکاری خود کره ای ها و به کمک فرآیند 10 نانومتری تولید می گردد؛ با این حال، گلکسی اس 8 طبق روال سابق، به همراه اگزینوس 8895 در برخی از بازارها عرضه می شود.
 
وب سایت های خبری گزارش کرده اند که گلکسی اس 8 از دستیار صوتی Viv AI بهره می برد که جایش را به S Voice داده است. دستیار Viv AI توسط استارتاپ سازنده سیری، یعنی Viv Labs توسعه یافته که چندی پیش از سوی سامسونگ خریداری شد و مسلماً نقشی مهم در توسعه پرچمداران آتی کره ای ها ایفا می نماید.
 
ناگفته نماند که در حال حاضر اطلاعات زیادی درباره موبایل گلکسی اس 8 سامسونگ در دست نیست اما گفته می شود که با توجه به ناکامی فبلت گلکسی نوت 7، احتمال دارد که کره ای ها برخلاف روند چند سال گذشته، گلکسی اس 8 را زودتر از معمول به بازار عرضه کنند تا خساراتی ناشی از انفجار باتری های نوت 7 جبران گردد.

​​