تلفن همراه

کار ساخت گلکسی S8 شروع شد

منبع: دیجی کالا
بدون شکل سامسونگ پرچم‌دار جدید خودش را در سال ۲۰۱۷ راهی بازار می‌کند. حتی شایعه شده که گوشی گلکسی S8 در تاریخ ۸ اسفند ماه معرفی خواهد شد. تا این لحظه خبرهای مختلفی از این گوشی منتشر شده و از آنجایی که نوت ۷ دیگر عرضه نمی‌شود، سامسونگ خودش را برای عرضه‌ی بدون مشکل این تلفن همراه هوشمند آماده می‌کند. اکنون در شایعات جدید که احتمال صحت آن‌ها بسیار بالا است، گفته شده که سامسونگ کار ساخت این گوشی را شروع کرده و در حال توسعه‌ی بخش نرم‌افزاری  و سیستم عامل این تلفن همراه هوشمند است.
 
منابع مختلف به این موضوع اشاره کرده‌اند که سامسونگ در حال توسعه‌ی سیستم عامل گلکسی S8 است و این سیستم عامل برای استفاده در کشورهای چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا، کره، لهستان، انگلیس و آمریکا در دست ساخت است. انتظار می‌رود زمانی که کار ساخت این سیستم عامل به پایان رسید، نسخه‌ی مخصوص آن برای کشورها دیگر هم تولید شود.
 
هنوز نمی‌دانیم زمان بندی سامسونگ برای توسعه‌ی سیستم عامل گوشی گلکسی S8 به چه صورت است و تنها مشخص شده که همچنان در مراحل اولیه به سر می‌برد. البته سایت SamMobile به این موضوع اشاره کرده که کار توسعه‌ی سیستم عامل گلکسی S7 هم سال گذشته در همین زمان شروع شده بود.
 
شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که S8 در دو مدل راهی بازار می‌شود و در هر دو مدل از هوش مصنوعی Viv استفاده خواهد شد. لازم به ذکر است که این هوش مصنوعی را خالق اصلی سیری در گوشی‌های آیفون، ساخته است. همچنین شایعه شده که گلکسی S8 دکمه‌ی خانه نخواهد داشت و شاید جک خروجی ۳٫۵ میلی‌متری صدا هم نداشته باشد.
 
هنوز هیچ کدام از شایعات بالا تایید نشده‌اند و باید منتظر خبرهای دقیق‌تر باشیم. انتظار می‌رود که پرچم‌دار جدید سامسونگ در نمایشگاه MWC 2017 معرفی شود.

​​