فناوری اطلاعات

نینتندو چه بازی هایی را روی کنسول جدید خود نمایش داد؟

منبع: دیجیاتو
ژاپنی ها نمایش بسیار خوبی از کنسول انقلابی نینتندو سوییچ که قبل تر با نام رمز NX شناخت می شد داشتند که در کنار آن نکات ریز و درشت جالبی وجود داشت.
 
در تریلر سه دقیقه ای رونمایی نینتندو سوییچ شاهد اجرای 6 بازی ویدیویی متفاوت بودیم که در نوع خود جالب بوده و تیزری جذاب را برای مخاطبین به ارمغان آورده است. اگرچه برخی از این بازی ها قبلاً برای کنسول Wii U منتشر شده یا در آینده عرضه می گردد، اما امکان تجربه عناوین با کیفیت کنسولی در حال حرکت بسیار مفرح و رضایت بخش خواهد بود.
 
در ویدیوی مورد بحث 4 بازی شناخته شده و 2 بازی که دقیقاً نمی دانیم چه عنوانی دارند به نمایش در آمد:
 
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
The Elder Scrolls 5: Skyrim
Mario Kart
Splatoon
یک بازی جدید Super Mario
یک عنوان ورزشی NBA
 
هر کدام از بازی های ذکر شده به نحوی به یک یا چند ویژگی خاص نینتندو سوییچ اشاره دارند. عناوین تیراندازی اول شخص و جهان-باز مثل الدر اسکرولز پیش از این نیز پای به دنیای کنسول های دستی گذاشته بودند، اما این بار تجربه ای هیبرید برای گیمر به ارمغان خواهند آورد.
 
ماریو کارت و بازی بسکتبالی نمایش داده شده (که احتمال دارد همان NBA 2K17 باشد) به وجهه گیمینگ چند نفره و آنلاین این کنسول می پردازند و Splatoon به برگزاری مسابقات eSports کمپانی ژاپنی اشاره می کند. طبیعتاً سوپر ماریو نیز نماد و اساس کنسول های نینتندو بوده و باید با نسخه جدیدی از آن برای سوییچ همراه شویم. لازم به ذکر است احتمال دارد ماریو کارت و Splatoon به نمایش در آمده، همان نسخه ای که برای Wii U عرضه شده، نباشد.
 
کنسول جذاب و انقلابی نینتندو سوییچ بهار سال آینده، در ماه مارس 2017 عرضه خواهد شد و از کارتریج برای اجرای بازی ها استفاده می کند.

​​