تلفن همراه

فروش محصولات شیائومی به جای موبایل های با کیفیت یک شرکت اسپانیایی

منبع: دیجیاتو
Zetta برندی اسپانیایی است که موبایل های بسیار پیشرفته ای را به کاربران این کشور ارائه می کند و به تازگی رویکرد تازه ای را در قبال فروش این دستگاه ها در پیش گرفته.
 
 
این کمپانی اخیرا متهم شده که با تغییر برند محصولات شیائومی، آنها را به نام خود و تحت عنوان «قاتل آیفون» به فروش می رساند.
 
این حقه Zetta اوایل همین هفته و درست زمانی رو شد که فوروم محبوب Forocoches در این کشور یکی از موبایل های شیائومی را همراه با برند این شرکت رویت کرد.
 
کاربران این فوروم به یک برچسب مرموز درست در زیر باتری موبایل Zetta برخوردند و وقتی آن را کنار زدند با برچسب دیگری روبرو شدند که لوگوی شیائومی را یدک می کشید.
 
از آن زمان تاکنون شمار زیادی از کاربران موبایل در خاک این کشور مدعی شده اند که اغلب محصولات شرکت مورد بحث همان موبایل های شیائومی هستند که با نام آن به فروش می روند.
 
اعضای این فوروم در ادامه حتی با یک قاب موبایل برخورد کردند که توسط کمپانی مذکور به فروش می رود و ساخت شیائومی است. ناگفته نماند که محصولات Zetta نخستین بار در سال 2015 میلادی به بازار عرضه شد و به سرعت به خاطر کیفیت عالی و قیمت های پایین شان مورد توجه کاربران این کشور قرار گرفتند. حالا آنطور که مشخص شده این موبایل ها چیزی نیستند جز اسمارت فون های تغییر برند داده شده شیائومی که با قیمتی بالاتر از ارزش واقعی شان به فروش می روند.
 
برای نمونه آنطور که مشخص شده Redmi 2 نود یورویی شیائومی با نام Conquistador 4.7 SE و قیمت 185 یورو در اسپانیا فروخته می شود و اوضاع در مورد سایر محصولات نیز به همین منوال است.
 
در مقابل اما Zetta این اتهامات را رد کرده و مدعی است که برای ارائه جدیدترین تکنولوژی های روز به کاربرانش صرفا با شرکت های آسیایی وارد همکاری شده است.

​​