فناوری اطلاعات

دور دوم مسابقات OC Showdown ایسوس برای اورکلاکرهای آماتور شروع شد

پس از اتمام راند اول از سری مسابقات ROG OC Showdown و با پیروزی اورکلاکر آلمانی دور دوم این سری از مسابقات در سایت Hwbot شروع شد. راند دوم از تاریخ 28 اکتبر تا 28 نوامبر در سایت Hwbot.org در حال برگزاری است. طبق قوانین مسابقه فقط استفاده از خنک کننده های آبی/بادی مجاز بوده و شرکت کنندگان نباید از نیتروژن مایع یا سایر خنک کننده های با دمای زیر صفر استفاده کنند.
 
ROG OCS (1).jpg
در این راند شرکت کنندگان باید در سه آزمون XTU، بیشترین کلاک مرجع مادربورد و Y-Cruncher Pi-1b با هم رقابت کنند. هردو پلتفرم اینتل و AMD برای مادربوردهای ایسوس مجاز است و در آزمون XTU نتیجه نهایی برتعداد هسته های واقعی پردازنده تقسیم می شود. در آزمون Y-Cruncher Pi-1b نیز نهایتاً پردازنده های شش هسته ای مجاز به استفاده هستند.
 
جوایز این راند نیز برای نفرات اول تا سوم به ترتیب زیر است:
 
نفر اول:
ROG Rampage V Edition 10
Seasonic Platinum 1200
Thermal Grizzly 37g
 
نفر دوم:
ROG Strix RX 480
Seasonic PRIME 850
Thermal Grizzly 37g
 
نفر سوم:
ROG Strix RX 460
Thermal Grizzly 37g
 
ROG OCS (2).jpg
و یک خبر جالب دیگر هم اینکه نفر آخر مسابقه جایزه ای را با نام Underdog prize خواهد برد! این جایزه شامل یک مادربورد Z170i Pro Gaming و یک تیشرت ROG خواهد بود که کمترین نتیجه را نسبت به نتیجه نفر نخست بدست آورده است! علاوه بر این جوایز با شرکت در راند های بعدی این سری مسابقه شما می توانید شانس خود را در بدست آوردن جایزه اصلی که نسل بعدی مادربوردهای سری ROG خواهد بود را متحان کنید.

​​