تلفن همراه

نسخه بتای اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 در کشورهای بیشتری عرضه می‌شود

منبع: زومیت
سامسونگ قصد دارد بروزرسانی اندروید 7.0 نوقا را در فوریه ۲۰۱۷ برای گوشی‌های گلکسی اس 7 و اس 7 اج عرضه کند.
 
با در نظر گرفتن اینکه اندروید 7.0 نوقا اواخر تابستان امسال عرضه شد؛ باید گفت که زمان مشاهده آخرین سیستم‌عامل گوگل در دستگاه‌هایی اندرویدی دیگر فرارسیده است.
 
همان‌طور که مطلع هستید اندروید ‌7.1 نوقا در حال حاضر روی گوشی‌های جدید پیکسل وجود دارد و عرضه بروزرسانی نسخه 7.1.1 اندروید نوقا نیز به مراحل پایانی نزدیک می‌شود. با این حال هنوز تلفن‌های هوشمند بسیاری وجود دارند که بروزرسانی جدیدترین سیستم‌عامل گوگل را دریافت نکرده‌اند.
 
اگر چه طرفداران سامسونگ با دقت اخبار را دنبال می‌کنند؛ زیرا نسخه بتای اندروید 7.0 نوقا برای گلکسی اس 7 در بریتانیا، چین، کره جنوبی و ایالات‌متحده آمریکا عرضه‌شده است و طبق گفته‌‌های مدیران سامسونگ، احتمالا به‌زودی در کشورهای بیشتری شاهد عرضه این نسخه خواهیم بود.
 
بر اساس گزارش سامسونگ؛ قرار است نسخه بتا در هفته آینده برای کشورهای بیشتری عرضه شود که در میان کشورهای تائید شده، فیلیپین نیز قرار دارد. همچنین به این موضوع اشاره شده است که اندروید 7.0 نوقا برای گوشی گلکسی اس 7 و اس 7 اج در فوریه ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.
 
باید گفت که این مدت‌زمان برای آزمایش و تائید سلامت نسخه بتای سیستم‌عامل اندروید 7.0 نوقا بسیار طولانی است؛ اما اقدام سامسونگ منطقی به نظر می‌رسد زیرا سعی می‌کند برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج مشکلی پیش نیاید.
 
تغییراتی که نسخه بتای اندروید 7.0 در گوشی‌های گلکسی اس 7 و اس 7 اج داشته نیز قابل توجه است. مهم‌ترین تغییر را می‌توان استفاده از رابط کاربری Grace دانست که در گلکسی نوت 7 به کار رفته بود.

​​