تلفن همراه

پرچمدار نوکیا به نمایشگر ۵.۲ یا ۵.۵ اینچی و پردازنده اسنپدراگون 820 مجهز می شود

منبع: زومیت
خیلی‌ها بی‌صبرانه منتظر بازگشت قدرتمند نوکیا به بازار هستند. تازه‌ترین شایعات از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ و نمایشگر ۵.۲ یا ۵.۵ اینچی این محصول خبر می‌دهد.
 
بی‌شک یکی از مهم‌ترین خبرهای این روزهای دنیای فناوری، بازگشت نوکیا به دنیای گوشی‌های هوشمند و فاش شدن اطلاعات مربوط به پرچم‌دار بعدی این کمپانی است. چند روز قبل خبر معرفی گوشی‌های جدید نوکیا در آینده‌ی نزدیک رسما تائید شد و به نظر می‌رسد کنگره‌ی جهانی موبایل بارسلون یا MWC 2017 می‌تواند زمان خوبی برای این موضوع باشد.
 
امروز شایعه‌ی جدیدی منتشر شده است که بر اساس آن به نظر می‌رسد پرچم‌دار جدید نوکیا به یک نمایشگر ۵.۲ یا ۵.۵ اینچی و پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ مجهز خواهد شد. این شایعه در شبکه‌ی اجتماعی Weibo منتشر شد و هنوز نمی‌توان صحت آن را تائید کرد. در این پست رزولوشن گوشی مورد نظر QHD اعلام شده است.
 
 
البته ممکن است عرضه‌ی این گوشی برای سال ۲۰۱۷ زمان‌بندی شده باشد و از این رو می‌توان انتظار بهره‌گیری از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ داشت. از طرف دیگر گفته می‌شود پرچم‌دار جدید نوکیا همچون گذشته از دوربین کارل زایس استفاده خواهد کرد، اما هنوز به جزئیات این موضوع اشاره‌ای نشده است.
 
با توجه به تصاویری که پیش از این منتشر شده بود، انتظار می‌رود پرچم‌دار جدید نوکیا یک گوشی تمام فلزی با قابلیت ضدآب و ضد گردوغبار باشد.

​​