فناوری اطلاعات

Duke جدید ممکن است تا چند روز دیگر رونمایی شود

منبع: دیجی کالا
«رندی پیچ‌فورد» (Randy Pitchford)، مدیر استودیوی بازی‌سازی Gearbox، به تازگی گفته است که برای روز اول دسامبر، برنامه‌های بزرگی در سر دارند و می‌خواهند یک بازی جدید معرفی کنند. استودیوی بازی‌سازی Gearbox سازنده‌ی مجموعه بازی‌های «سرزمین‌های مرزی» (Borderlands) و «دوک نوکم» (Duke Nukem) است. پیچ‌فورد در توییتر خودش به این موضوع اشاره داشته که ممکن است این بازی، قسمت جدیدی از Duke باشد.
 
یکی از طرفداران در توییتر از پیچ‌فورد خواسته است که بازی جدیدی با ادغام دو مجموعه‌ی Gears of War و Duke Nukem بسازند و مدیر استودیوی بازی‌سازی Gearbox در پاسخ گفته است: “در روز اول دسامبر، از چیزی رونمایی می‌کنیم که احتمالا خیلی خوشحالت می‌کند.”
 
قرار است در روز اول دسامبر، مراسم اهدای جوایز The Game Awards برگزار شود. پیچ‌فورد مطمئنا به این مراسم اشاره دارد و باید منتظر رونمایی بازی جدیدی از سوی استودیوی Gearbox باشیم.
 
در حال حاضر حق ساخت بازی‌های Duke Nukem به دست استودیوی Gearbox است. این استودیو، بازی نیمه‌-تمام Duke Nukem Forever را به همراه حق ساخت این مجموعه از شرکت ۳D Realms خرید و در نهایت هم بازی Duke Nukem Forever را روانه‌ی بازار کرد. با این حال، نتیجه‌ی نهایی اصلا خوب از آب در نیامده بود.
 
پیچ‌فورد درباره‌ی ساخت Duke جدید گفته بود: “من کل یک مجموعه را نخریدم که بتوانیم Duke Nukem Forever بازی کنیم.”
 
می‌دانیم که استودیوی بازی‌سازی Gearbox مشغول ساخت قسمت بعدی Borderlands است. این استودیو هم‌چنین چند وقت پیش گفته بود که ساخت Brothers in Arms بعدی وارد مراحل پیش‌تولید شده، در نتیجه ممکن است شاهد رونمایی این عناوین هم باشیم.

​​