تلفن همراه

ورود Mate 9 هواوی به ایران با پیش فروش این محصول توسط بامیلو

شرکت هواوی با همکاری فروشگاه اینترنتی بامیلو گوشی هوشمند و قدرتمند خود را با نام Mate 9 پیش فروش می کند. 
 
دوستداران سری Mate هواوی می توانند از تاریخ 24 آذر تا 2 دی با مراجعه به وب سایت بامیلو و پیش ثبت نام این محصول ، از اولین خریداران Huawei Mate 9 باشند و از جوایز ویژه هنگام خرید بهره مند شوند. 
کاربرانی که طی این تاریخ در وب سایت بامیلو برای خرید قدرتمندترین و سریع ترین فبلت حال حاضر جهان پیش ثبت نام را انجام داده اند می توانند در تاریخ دوم دی ماه به مجتمع پایتخت مراجعه کنند  جوایز ویژه نقدی و غیره نقدی دریافت کنند. 
 
بر اساس این گزارش، 99 نفر اولی که به فروشگاه هواوی در مجتمع پایتخت خیابان میرداماد برای خرید Mate 9 مراجعه می کنند جوایز ویژه ای دریافت خواهند کرد.  هواوی به 9 خریدار نخست Mate 9 ،تور سفر به مالزی را هدیه خواهد داد.
 
همچنین نفرات دهم تا 49ام ، یک دستگاه P8 Lite و یک کارت هدیه 300 هزار تومانی ، نفرات 50 تا 69 ام  یک کارت هدیه نیم میلیونی و نیز نفرات 70 تا 99 ام کارت هدیه 200 هزار تومانی دریافت می کنند.  و در آخر قرعه کشی چهار سفر کیش برای تمامی شرکت کنندگان علاقه مندان به خرید Huawei Mate 9 می توانند برای اطلاعات بیشتر به صفحه هواوی با آدرس اینترنتی http://www.bamilo.com/huawei-shop/ مراجعه نمایند. 
 
 

​​