تلفن همراه

اپل نگران مشکلات احتمالی باتری است؛ شارژ بی سیم به آیفون 2017 نمی رسد

منبع: دیجیاتو
آیفون های آینده از نسخه ای شخصی سازی شده از سیستم شارژ بی سیم ساخته شده با همکاری کمپانی «برادکام» بهره مند خواهند بود، اما نه به این زودی ها.
 
این پیش بینی هارلان سور یکی از تحلیلگران موسسه JPMorgan است که توسط شبکه خبری CNBC نقل شده؛ گفته می شود اپل و برادکام از حدود دو سال پیش طی همکاری مستقیمی مشغول توسعه شارژر بی سیمی اختصاصی برای آیفون هستند.
 
اما با این وجود کوپرتینویی ها نگرانی هایی در مورد ریسک مشکلات پیرامون توسعه زودهنگام باتری هایی که از شارژ بی سیم پشتیبانی می کنند بوده و بنابراین آیفون 2017 از این تکنولوژی برخوردار نخواهد بود.
 
با این حال می دانیم که طی ماه های اخیر شایعات گسترده ای در مورد همخوانی آیفون 8 با مدلی از شارژر بی سیم توسعه یافته توسط یکی از کمپانی های مدیاتک، فاکسکان، پگاترون، لوکسشر و لایت-آن به گوش رسیده اند و این مسئله یکی از اصلی ترین خواسته های هواداران محسوب می شود.
 
گفتنی است شرکت تحت مدیریت تیم کوک قصد دارد به مناسبت ده سالگی آیفون، برنامه های ویژه ای را در مدل 2017 موبایلش اعمال کند و تجهیز آن به نمایشگر OLED، حاشیه تصاویر بسیار کم، بدنه پشتی شیشه ای و جایگزینی تکنولوژی اسکن چهره با سنسور اثر انگشت محتمل ترین گمانه ها به شمار می روند.

​​