تلفن همراه

گلکسی S8 یک مدل با ۶ گیگابایت رم دارد

منبع: دیجی کالا
تا این لحظه شایعات زیادی از گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس منتشر شده‌اند. در جدیدترین شایعه‌ها به این موضوع اشاره شده که قرار است مدلی با ۶ گیگابایت رم از تلفن‌های همراه هوشمند جدید سامسونگ در کشور چین عرضه شود.
 
در این شایعات گفته شده که پرچم‌دارهای جدید سامسونگ با ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی در اختیار مشتریان چینی قرار می‌گیرند. حتی به نظر می‌رسد که کاربران می‌توانند این تلفن همراه هوشمند را اواخر فروردین ماه در کشورهای مختلف از جمله آمریکا و چین خریداری کنند. البته بعید به نظر می‌رسد مدلی که شش گیگابایت رم دارد در خارج از کشور چین عرضه شود. سامسونگ قبلا این کار را برای گلکسی نوت ۷ هم انجام داده بود و یک مدل مخصوص از آن با شش گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی تنها در کشور چین راهی بازار کرده بود. البته هنوز هیچ چیز قطعی از این S8 نمی‌دانیم و هر چیزی که تا این لحظه درباره‌ی آن صحبت شده، در حد شایعه‌ است.
 
به احتمال زیاد گوشی جدید سامسونگ در اوایل فروردین ماه معرفی خواهد شد.  با توجه به تصاویری که از این گوشی منتشر شده، سنسور تشخیص اثر انگشت به پشت منتقل شده و صفحه نمایش فضای زیادی از روی گوشی را به خودش اختصاص داده است. همچنین گفته شده که سامسونگ از چند شرکت مختلف برای ساخت باتری S8 استفاده کرده که یکی از آن‌ها سونی خواهد بود.

​​