تلفن همراه

با MWC2017/ تصویر زنده جدیدی از گلکسی اس 8؛ دکمه های ناوبری مجازی، حاشیه ناچیز نمایشگر

منبع: دیجیاتو
گلکسی اس 8 در کنگره جهانی موبایل 2017 که هفته آینده برگزار می شود حضور نخواهد داشت؛ اما به این معنا نیست که فعلاً شانس دیدن پرچمدار مورد انتظار سامسونگ را نخواهیم داشت.
 
طی ماه های اخیر تعداد بی شماری عکس های رندر شده از این تلفن هوشمند را دیده ایم که همگی بر چند نکته مشترک مانند حاشیه نمایشگر بسیار ناچیز و حضور سنسور اثر انگشت در پشت بدنه تاکید داشتند.
 
اما در حالی که به شدت جای خالی اش حس می شد، روز گذشته چند عکس واقعی و زنده از گلکسی اس 8 با صفحه نمایش روشن و همینطور حالت Always On مشاهده کردیم که صورت کلی موبایل را به وضوح نمایش داد.
 
 
حالا امروز تصویر جدید و کاملاً واضحی از تلفن هوشمند جدید سامسونگ منتشر شده که نوار ناوبری مجازی آن را به طور کامل نمایش داده و از کیفیت خیره کننده صفحه نمایش حکایت می کند.
 
ضمن انتقادی که اغلب مردم به حضور سنسور اثر انگشت در کنار دوربین پشت بدنه دارند، با نگاهی به چگونگی نگه داشتن موبایل توسط دست کاربر مشاهده می کنید که نبود حاشیه کافی دشواری های خودش را دارد.
 
گفتنی است گلکسی اس 8 سامسونگ احتمالاً نهم فروردین ماه در جریان رویدادی اختصاصی رسماً معرفی و رونمایی خواهد شد و نیمه نخست اردیبهشت وارد بازار بین المللی می شود.

​​