تلفن همراه

برای نخستین بار LG V30 را مشاهده کنید

گوشی‌های هوشمند مجهز به دوربین دیجیتالی با دو لنز مجزا به صورت گسترده در بازار مشاهده می‌شوند و بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته‌اند. گوشی هوشمند LG V10 حدود دو سال قبل این قابلیت را در اختیر داشت و پس از آن مدل LG V20 هم دوربین دوگانه را در پشت بدنه خود جا داده بود. بر این اساس کارشناسان پیش‌بینی کردند گوشی هوشمند LG V30 هم قابلیت مشابه داشته باشد.

 

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) تصاویر منتشر شده از سوی منابع آگاه نشان می‌ده که در قسمت جلوی گوشی برای دوربین دیجیتالی سلفی هم دو لنز مجزا در نظر گرفته شده است. این تصاویر پنل اصلی گوشی هوشمند LG V30 را به نمایش می‌گذارند و بر این اساس احتمال می‌رود نمایشگر ثانوی در این محصول حذف شده است.

پیش از این گفته شده بود گوشی هوشمند جدید شرکت کره‌ای ال‌جی همراه با تراشه پرقدرت «اسنپدراگون 835» عرضه می‌شود و از دیگر امکاناتی که برای آن در نظر گرفته شده است می‌توان به رم 6 گیگابایتی اشاره کرد.

این گوشی هوشمند قرار است ماه سپتامبر وارد بازار شود و ال‌جی هم‌اکنون تلاش می‌کند آخرین و پیشرفته‌ترین قابلیت‌ها را به آن اضافه کند.


​​