تلفن همراه

LG G6 بخرید؛ تبلت رایگان ببرید

گوشی هوشمند LG G6 از امروز توسط اپراتور T-Mobile وارد بازار آمریکا شد و این شرکت مخابراتی یک طرح ویژه ارایه کرد تا انگیزه کاربران برای خرید این محصول افزایش یابد.

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) شرکت مخابراتی اعلام کرد برای دوره زمانی محدود هر کاربری که یک دستگاه گوشی هوشمند G6 را از آنها خریداری کند و در این طرح شرکت کند، یک دستگاه رایانه لحی G Pad X 8.0 ساخت شرکت ال‌جی را به صورت رایگان در اختیار خواهد گرفت.

کاربران در طرح مذکور می‌توانند به جای در اختیار گرفتن رایانه لوحی یاد شده کارت اعتباری حاوی 240 دلار پول را به همراه LG G6 در اختیار بگیرند که این رقم دقیقا معادل قیمت تبلت مذکور است.

شرکت T-Mobie توضیح داد بین 6 تا 8 هفته پس از آنکه گوشی هوشمند توسط کاربران خریداری شد می‌توانند برای دریافت هدیه خود اقدام کنند و البته تبلت را در اختیار بگیرند، با پرداخت ماهانه 10 دلار به مدت دو سال می‌توانند تمام خدمات این شرکت را به صورت رایگان مورد استفاده قرار دهند.

گوشی هوشمند LG G6 در این شرکت مخابراتی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و در عوض می‌بایست برای دوره زمانی 24 ماه، ماهانه 26 دلار پرداخت کنند تا در نهایت قیمت این گوشی هوشمند برای آنها به 650 دلار برسد. 


​​