تلفن همراه

قیمت سیم‌کارت‌های دائمی اپراتور دوم نصف شد

منبع: تسنیم
ایرانسل قیمت سیم کارت‌های دائمی خود را تا ۵۰ درصد کاهش داد.
 
تمامی سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل با مبلغ 60 هزارتومان از طریق سایت ایرانسل، مراکز فروش و نمایندگی‌ها به فروش می‌رسد.
 
مشترکانی که با خریدسیم‌کارت‌های دائمی یا از طریق ترابرد شماره‌های تلفن همراه خود به ایرانسل بپیوندند 20 گیگ اینترنت برای ماه اول و پس از آن ماهانه 1 گیگ اینترنت تا 6 ماه به صورت رایگان دریافت کرده و از اینترنت   4.5G ایرانسل نیز استفاده خواهند کرد.
 
استفاده از اینترنت رایگان همراه سیم‌کارهای دائمی این‌گونه است که مشترکان هنگام فعال‌سازی سیم‎‌کارت خود 20 گیگ اینترنت اولیه ماهانه نیز روی سیم‌کارت خود فعال می‌کنند، پس از استفاده از آن در پایان ماه نخست، تا 6 ماه به صورت ماهانه 1 گیگ اینترنت دیگر نیز دریافت خواهند کرد.
 
همچنین مشترکان سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با افزایش شارژ خط تلفن همراه خود تا 60 هزار تومان و با شماره گیری کد دستوری*70#(ستاره 70 مربع) سیم کارت‌ خود را از اعتباری به دائمی تبدیل کنند.
 
مدیر عامل همراه اول هفته گذشته در مجمع عمومی عادی سالیانه با حضور سهامداران شرکت ارتباطات سیار ایران گفته بود که همراه اول و رایتل در طرح ملی ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه به ترتیب 5200 و 1800 بالانس مثبت ثبت کردند و در مقابل ایرانسل 7000 بالانس منفی داشته به این معنی که ریزش مشترکان ایرانسل بیش از دو اپراتور دیگر بوده است.
 
بنابراین احتمال می‌رود اپراتور دوم ارتباطی، با کاهش قیمت سیم‌کارت‌های دائمی خود به دنبال رقابت با اپراتورهای اول و سوم و جذب بیشتر مشترکان آنهاست.

​​