تلفن همراه

ورود رسمی تلفن‌های هوشمند پرچم‌دار جدید سری Xperia XZ Premium به بازار ایران

طی مراسمی در تهران و با حضور خبرنگاران از ورود رسمی تلفن‌های هوشمند پرچم‌دار جدید سری Xperia  XZ Premium به بازار ایران خبر دادند.
 
همان طور که در خبرهای قبلی پیش بینی شده بود، تا آخر همین هفته گوشی جدید هوشمند سونی، Xperia XZ Premium  برای فروش وارد ایران میشود.
 
تلفن‌های جدید هوشمند سونی سری Xperia XZ Premium  موفق به دریافت بیش از 30 جایزه صنعت در سطح جهان شده اند و تنها گوشی هوشمند در جهان است که قابلیت دوربین Motion Eye را دارد. از دیگر قابلیت  قابل ملاحظه آن ، فیلمبرداری بسیار آهسته با سرعت 960 فریم در ثانیه، 4 برابر آهسته تر ازدیگر گوشی ها، برای اولین بار در یک گوشی هوشمند می باشد. دوربین این گوشیها، جزئیاتی را به تصویر می‌کشد که از چشم انسان پنهان می‌ماند.
 
نمایشگر 5.5 اینچی با وضوح 4K HD برای نخستین بار است که در گوشی های هوشمند عرضه شده است. این تکنولوژی از  تلویزیون های مدل BRAVIA  سونی برداشت شده است. 
شما می توانید در حالی که با گوشی در دست خود روی مبل استراحت می کنید، تجربه ای بینظیری با 4K HDR داشته باشید.
 
از دیگر قابلیت های این گوشی هوشمند می توان به سرعت فوق العاده بالای دانلود، طراحی حلقوی خیره کننده، پشرفته ترین  پردازنده یعنی اسنپ دراگون 835 و بسیاری قابلیت های هوشمند دیگر نام برد.

​​