تلفن همراه

اپلیکیشن استریم زنده بازی سامسونگ در گوگل پلی قرار گرفت

منبع: تسنیم
سامسونگ بسیاری از اپلیکیشن های خود را بر روی گوشی های هوشمندش نصب می کند، اما تعدادی از کاربران این اپلیکیشن ها را بلا استفاده می دانند.
 
Game Live را نیز می توان جزو اپلیکیشن های کاربردی سامسونگ دانست. با استفاده از این اپلیکیشن، گیمرها می توانند بازی های خود را به صورت استریم (مشاهده و استفاده زنده و همزمان) زنده از طریق گوشی های هوشمند خود انجام دهند. این عمل از طریق سرویس های مرسوم از جمله؛ توییچ، فیسبوک و یوتیوب انجام می شود، هر چند محدودیت هایی نیز این اپلیکیشن دارد که امیدواریم در نسخه های بعدی بهبود یابد.
 
این اپلیکیشن به تازگی در فروشگاه گوگل پلی البته به صورت نسخه بتا منتشر شده است که نیازمند به روز رسانی می باشد. از جمله محدودیت هایی که به آن اشاره کردیم این است که، کاربر تا 4 گیگابایت می تواند ویدیو را استریم کرد و یا فقط می تواند تا سقف 200 دقیقه استریم را ادامه دهد. همچنین کیفیت استریم در سرویس توییچ از حد مطلوب پایین تر است. برای استریم در یوتیوب، کاربر باید فقط از حساب کاربری گوگل که در گوشی هوشمند خود تنظیم کرده است استفاده نماید.
 
گیم لایو، از تمام گوشی های هوشمند سامسونگ پشتیبانی نمی کند و در حال حاضر در دستگاه های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، گلکسی اس 7 و اس 7 اج قابل استفاده می باشد.

​​