تلفن همراه

مدیرعامل رایتل: بهترین پوشش 4G را در تهران ارائه خواهیم داد

منبع: دیجیاتو
رایتل به تازگی و پس از گذشت سه سال از اتمام انحصارش در ارائه خدمات پرسرعت اینترنت موبایل، در حال تلاش بیشتر برای افزایش کیفیت و گسترش نسل چهارم شبکه‌ی موبایل خود است.
 
مدیرعامل اپراتور سوم امروز با انتشار تصویر نتایج اپلیکیشن Open Signal، ادعا می کند که رایتل بالاترین کیفیت 4G را در تهران ارائه می‌دهد. او همچنین از برنامه‌هایی برای تکمیل پوشش LTE و ایجاد بهترین کیفیت و تجربه 4G در پایتخت توسط رایتل خبر می‌دهد.
 
 
صدری: «بناداریم بهترین كیفیت نسل چهارم را در شهر تهران داشته باشیم.»
وی همچنین خاطر نشان می‌کند که در آینده قرار است برنامه‌هایی برای گسترش پوشش بیشتر در شهر تهران عملی شود. به گفته صدری، علاوه بر اینکه این برنامه مراحل نهایی خود را در پایتخت طی می‌کند، رایتل در نظر دارد آن را در استان‌های دیگر نیز عملی کرده و به زودی شاهد بهبود چشمگیر کیفیت شبکه رایتل خواهیم بود؛ بهبودی که احتمالاً به همکاری تنگاتنگ رایتل با همراه اول مرتبط است.
 
سرعت اینترنت تلفن‌های همراه کاربران تهرانی کافه بازار
 
جالب است بدانید که در گزارشات اخیر منتشر شده توسط کافه بازار در خصوص سرعت اینترنت کاربرانی که از این سرویس استفاده کرده بودند، بیشترین سرعت شبکه های اینترنت موبایلی از آن رایتل بود اما این آمار مطابق با تست دیجاتو (تیر ماه ۱۳۹۶) نبود و رایتل سرعت بالاتری را نسبت به دیگر اپراتور‌ها ارائه نداد.
 
نتیجه تست سرعت سه اپراتور کشور توسط دیجیاتو
 
اکنون با توجه به گفته‌های صدری، باید رقابت نزدیک‌تری را میان سه اپراتور کشورمان در پایتخت شاهد باشیم و ببینیم آیا سه سال پس از اتمام انحصار رایتل به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات 3G، این اپراتور می‌تواند سطح خدمات و سرعت اینترنت خود را به دو اپراتور اول برساند؟ در صورتی که کاربر رایتل هستید، آیا به تازگی در تهران سرعت بیشتری را نسبت به گذشته احساس می‌کنید؟

​​