تلفن همراه

رایتل بدون اعتبار میس‌کال می‌اندازد!

مدیرعامل رایتل از راه اندازی سرویسی خبر داد که تماس خروجی مشترکینی که به علت پایان اعتبار سیم کارت اعتباری خود و یا عبور از حد اعتبار سیم کارت دایمی خود قادر به برقراری تماس خروجی نیستند را با برقراری تماس ناموفق (missed call) به اطلاع مخاطب می رساند.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) سید مجید صدری با انتشار پستی در کانال تلگرام خود نوشت: در شرکت رایتل با هدف رفاه حال مشتریان، اقدام به راه‌اندازی سرویس "بازتماس" نموده‌ایم.
 
مدیرعامل رایتل نوشت: با استفاده از سرویس یاد شده، چنانچه مشترک اقدام به برقراری تماس نماید ولی موجودی حساب سیم کارت اعتباری وی برای برقراری تماس کافی نباشد و یا سقف اعتبار سیم کارت دائمی وی به پایان رسیده باشد، رایتل با شناسایی و ثبت این درخواست اقدام به ایجاد یک تماس از دست رفته (Missed Call) برای مخاطب مقصد می‌نماید. با استفاده از این سرویس مشترک مقصد از درخواست برقراری تماس مشترک مبدا مطلع گشته و در صورت تمایل اقدام به برقراری تماس با مشترک مبدا خواهد نمود.
 
سیدمجید صدری در پایان نوشتار خود تصریح کرده امیدوارم این سرویس به هموطنان کمک کند در شرایط عدم وجود اعتبار تماس های ضروری خود را از دست ندهند.

​​