رگولاتوری

October 18, 2017
20:37 چهارشنبه، 26ام مهرماه 1396
کد خبر: 85296

سرائیان اعلام کرد: ارائه سرویس تانوما، وجه تمایز حضور مخابرات ایران در تلکام 96

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، وجه  تمایز گروه مخابرات در تلکام امسال را ورود فناوری دسترسی مبتنی بر فیبر نوری (تانوما) اعلام کرد و افزود: با ارائه سرویس تا نوما، ایران به صورت رسمی وارد عصر گیگا شده است.
 
به گزارش ستاد خبری گروه مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام، سرائیان با اشاره به بهره برداری از فناوری فیبر نوری توسط شرکت مخابرات ایران، این فناوری را دروازه ورود به عصر نوین ارتباطات و بازارهای جهانی دانست و افزود: در نمایشگاه امسال، به دنبال آشنایی هر چه بیشتر مشتریان با فناوری فیبر نوری، روش های دریافت سرویس تانوما و تجاری سازی سرویس هستیم.
 
تراکمه، عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، ضمن تاکید بر اهمیت ارائه تانوما در نمایشگاه امسال افزود: شرکت مخابرات ایران در مورد سرویس هایB to B  و اشتراک گذاری امکانات با سایر اپراتورها فعالیت گسترده ای انجام داده است که در نمایشگاه امسال اطلاع رسانی خواهد شد.  
 
 وی افزود: نمایشگاه تلکام،  فرصتی برای افزایش و تعمیق ارتباطات شرکت های حوزه مخابرات است.
 
تراکمه، تامین رضایت مشتریان با ارائه بسته های جدید و متنوع را از نکات مورد توجه شرکت مخابرات ایران عنوان کرد و افزود: ذائقه مشتری با ارائه ویدئو و محتوای چندرسانه ای عوض شده و با تحقق شبکه ملی اطلاعات، ترافیک داخلی مورد نیاز مشترکین در حال تامین است.
 
عضو هیات مدیره مخابرات، فعالیت های این شرکت را جهت دهی شده بر رضایت مشتریان دانست و افزود: زیست بوم ارتباطات کشور، نیاز به افزایش ترافیک داخلی دارد. در این صورت، هم مشتری و هم اپراتور، صرفه اقتصادی مناسبی را به دست خواهند آورد.
 
وی افزود: با توجه به فعالیت های صورت گرفته در حوزه اقتصاد دیجیتال و حمایت های وزارت ارتباطات، کسب و کارها می توانند به فضای داخلی کشور اعتماد کرده و بازار خود را هر چه بیشتر گسترش دهند.
 
عرب هاشمی، مدیر مخابرات منطقه تهران با تشریح گستردگی شبکه مخابرات نسبت به سال گذشته، ارائه سرویس تانوما، VDSL، SIP PHONE، پرتال متمرکز و تجاری شرکت مخابرات ایران و دایری سرویس در یک روز را از اهم فعالیت های مخابرات در این نمایشگاه عنوان کرد.
 
کاظمی، معاون تجاری مخابرات منطقه تهران نیز دایری سرویس تانوما در بازه های زمانی یک روزه، سه روزه و یا حداکثر 15 روزه و رساندن پورت گیگ به مشتریان را از وجوه تمایز بارز حضور مخابرات ایران در تلکام امسال دانست.
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.