تلفن همراه

صدری اعلام کرد: پوشش کامل نسل چهارم رایتل در تهران

منبع: تسنیم
مدیرعامل رایتل از بهره‌­مندی مشترکان تهرانی این اپراتور از خدمات ۴G در سراسر این کلان­شهر خبر داد.
 
سیدمجید صدری مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره رایتل که در پنجمین سال مدیریت خود در شرکت خدمات ارتباطی رایتل است، در خصوص تحقق یکی از مهمترین تعهدات خود گفت: خوشبختانه در سال جاری رایتل موفق به تامین تجهیزات مورد نیاز خود شده است.
 
وی گفت: به محض ترخیص تجهیزات، همکاران ما در شرکت خدمات ارتباطی رایتل با تلاش شبانه‌روزی خود موفق به پوشش سراسری کلان­شهر تهران با خدمات نسل چهارم خدمات ارتباطی شدند.
 
صدری ادامه داد: تا اردیبهشت سال 94 پوشش سراسری نسل چهارم ارتباطات رایتل در شهر تهران در حدود 31 درصد بود و تلاش برای گسترش آن تا سال جاری ادامه داشت.
 
مدیرعامل رایتل این طور ادامه داد: با تامین تجهیزات و کوشش همکارانمان در شرکت توانستیم موفقیت­های چشمگیری را از آن خود کنیم و در حال حاضر افتخار دارم اعلام کنم رایتل در سراسر شهر تهران بهترین خدمات شبکه نسل چهارم را به مشترکین خود ارایه می­‌دهد و امیدواریم این توسعه به زودی برای کل کشور ادامه پیدا کند.
 
صدری با اشاره به بسته­های جدید ارایه شده توسط این اپراتور گفت: در جهت رفاه حال مشترکین در پاییز امسال بسته‌­های اینترنت بسیار متنوعی از سوی رایتل ارایه شده است که پاسخگوی هر نوع نیاز، بودجه و سلیقه‌­ای است و مشترکان می‌­توانند از میان انبوهی از بسته­‌های ارایه شده بهترین گزینه موجود را با توجه به شرایط خود انتخاب کرده و از با کیفیت‌­ترین سرویس اینترنتی موجود در کشور استفاده کنند.

​​