بازی

حمایت ایرانسل از نمایندگان ایران در جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای

icgam.jpg

دو گیمر ایرانی امسال با حمایت ایرانسل در مسابقات جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای (ESWC) شرکت کردند.
 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این مسابقات به صورت سالانه در کشور فرانسه برگزار می‌شود و امسال دو گیمر ایرانی در رشته‌های فیفا و کلش رویال برای کسب جایزه ۱۵هزار یورویی با حریفان خود رقابت کردند.
 
«ابوالفضل حسن‌نژاد» در رشته کلش رویال و «نوید برهانی» در رشته فیفا، دو نماینده ایران بودند که نوید برهانی سابقه قهرمانی این مسابقات را نیز در کارنامه خود دارد. آنها در سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران که شهریور ۹۵ با حمایت ایرانسل برگزار شد به مقام قهرمانی دست یافته بودند. این مسابقات با حضور نزدیک به ۷۰۰۰ گیمر و در پنج رشته مختلف برگزار شده بود.
 
مسابقات جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای یکی از مسابقات شناخته‌شده جهانی است که از سال ۲۰۰۳ به صورت سالانه برگزار می‌شود. در رده‌بندی این مسابقات، کشور فرانسه با کسب ۲۳ مدال طلا در رتبه نخست ایستاده و ایران نیز با کسب یک مدال طلا در رده بیستم جهان و بالاتر از کشورهایی چون انگلستان و ایتالیا جای گرفته است.
 
مسابقات امسال از تاریخ ۱۰ آبان به مدت ۵ روز در چهار رشته فیفا، کلش رویال، کانتر استرایک و کوایک برگزار شد و ایرانسل به‌عنوان بزرگ‌ترین اپراتور دیتای ایران و حامی سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای، از دو نماینده ایرانی برای اعزام به فرانسه حمایت کرد.

​​