تلفن همراه

شبکه وایمکس ایرانسل آخر بهمن خاموش میشود؛ مودم خود را به TDD تبدیل کنید

ایرانسل از توقف عرضه خدمات وایمکس خود تا 30 بهمن ماه خبر داد و از مشترکین خود دعوت کرد نسبت به تعویض مودم های WiMAX خود به مودم TDD اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، با پایان دوره حیات فناوری وایمکس و ارتتقا این فناوری به شبکه TDD LTE، ایرانسل از برنامه خود برای توقف ارائه خدمات شبکه وایمکس خبر داده و از مشترکین این شبکه دعوت کرده نسبت به تعویض مودم وایمکس خود به TDD از طریق وبسایت این شرکت اقدام کنند.

براین اساس مشترکین وایمکس ایرانسل لازم است با مراجعه به صفحه ویژه "تعویض رایگان مودم وایمکس ایرانسل با مودم TD-LTE"، با درج شناسه وایمکس و نشانی MAC مودم وایمکس خود برای تغییر مودم وایمکس به TD-LTE اقدام کنند.

مشترکین برای استفاده از این طرح لازم است همزمان با ثبت نام، نسبت به خرید یکی از بسته های سه ماهه 10 گیگابایت به همراه 5 گیگابایت شبانه به مبلغ 46هزار و 780 تومان، یک ماهه با سرعت 2 مگ و ترافیک نامحدود به قیمت 136 هزار تومان، یک ماهه با سرعت یک مگ نامحدود و با قیمت 87 هزار تومان، یک هفته با سرعت 2 مگابایت و قیمت 65 هزار تومان و یا یک هفتگی با سرعت 1 مگابایت و قیمت 43 هزار تومان اقدام و مبلغ یکی از این بسته ها را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

براساس اعلام ایرانسل پس از خرید سرویس جدید مبالغ موجود در حساب وایمکس مشترک به حساب کاربری جدید وی انتقال پیدا خواهد کرد.

قابلیت پشتیبانی از 2 SSID، دارای قابلیت Port forwarding/DMZ، پشتیبانی از آی پی ورژن 6 (IPV6) و قابلیت اتصال 16 نفر از طریق WI-FI از جمله ویژگیهای مودم TD-LTE ایرانسل است.
 
شبکه TD-LTE ایرانسل در باند فرکانسی 3500 مگاهرتز نسبت به ارائه خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم ثابت نسل چهار سرویس دهی می کند.

​​